Ola Nowak o zakończeniu działalności Ekipy Friza. Jakie mają plany Karol i Wersow? Nieźle się rozgadała: „To bardzo zdeterminowane osoby” [WIDEO]

Ola Nowak o końcu Ekipy Friza

Ola Nowak o końcu Ekipy Friza

Ola Nowak szczerze o końcu Ekipy Fryza. Co myśli o zakończenie internetowego projektu? Jakie plany mają teraz Friz i Wersow? 

Ekipa Friza była grupą youtuberów i influencerów skupionych wokół Karola Wiśniewskiego. Kilka miesięcy temu założyciel kolektywu oficjalnie poinformował na Twitterze, że jego grupa kończy działalność.

Twitterowicze, widząc wasze komentarze postanowiłem, że to wrzucę. Wszędzie mówię i podkreślę jeszcze raz, to zupełnie normalne i nie ma w tym nic dziwnego, że masz z kimś mniejszy z kimś większy vibe. Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoją następną drogę. Niektórych droga pokrywa się z moją, wtedy naturalnie mocno działamy, niektórzy obierają swoją, nową drogę niezależną z kolejnymi celami Ekipy. Tak jak w szkole, masz ziomali, ale szkoła się kończy, każdy ma inne cele i pewnie z częścią trzymasz kontakt prywatny, ale na lekcje (jakby do pracy) już razem nie chodzicie. Jestem twórcą, jestem po to, by dawać rozrywkę, a nie komentować, czy robić dramy, to ostatnie na co chciałbym marnować energię. Wolę zrobić dla was jakiś projekt, dać wam trochę fajnych wrażeń. Skupmy się na nowych, fajnych projektach i im dajmy tę całą uwagę, ja tak zamierzam i chciałbym, żebyście i wy wspierali i poświecili uwagę wszystkim projektom każdej osoby, która brała udział w projekcie dom ekipy – zdradził Friz.

Nie oznacza to jednak, że poszczególni członkowie Ekipy zakończyli działalność.

Ola Nowak o końcu Ekipy Friza. Co nam zdradziła?

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Olą Nowak. Była członkini grupy Friza powiedziała nam, że bardzo żałuje zakończenia jej działalności.

Mam wrażenie, że jak zawsze kończą się takie duże projekty, którymi żył internet, to jest to pewnego rodzaju mały smutek. Tak samo jak było zakończenie Abstrachuje, Beks to każdy ma taki niedosyt, że jednak wychowywał się na tym. Tak samo jest z Ekipą. Oczywiście, to jest koniec jakiejś epoki, ale myślę, że początek czegoś super, bo Karol z Weroniką na pewno nie odpuszczą.

Zdradziła też, że Friz i Wersow nie zamierzają odpuszczać działalności w sieci.

Ja znając ich wiem, że na pewno nie odpuszczą. Nic mi nie wiadomo, jeżeli chodzi o szczegóły, ale wiem, że są to bardzo zdeterminowane osoby, które cały czas mają kolejne plany w głowie i trzymam za nich kciuki, zresztą jak za całą Ekipę, bo są to super ludzie.

Macie podobne zdanie do zdania Oli?


Magdalena Pieczonka, Ola Nowak

Magdalena Pieczonka, Ola Nowak

Ola Nowak - Maybelline New York Stories

Ola Nowak - Maybelline New York Stories

Ola Nowak- Koncert Wielkanocny TVP Cud życia

Ola Nowak- Koncert Wielkanocny TVP Cud życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×