Konferencja „You Can Dance”. Gwiazdy na konferencji. Cichopek jak J.Lo, Herbuś jak Siwiec i Sikora jak Timberlake

Gwiazdy na konferencji You Can Dance

Gwiazdy na konferencji You Can Dance

Gwiazdy You Can Dance 2 na konferencji prasowej. Tak Kasia Cichopek, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola, Edyta Herbuś i Olek Sikora promowali nowy sezon tanecznego show TVP.

TVP poszła za ciosem i na początku roku rozpoczęła emisję drugiego sezonu You Can Dance. Tym razem w obsadzie show zaszły spore zmiany. Z pracą pożegnali się Misha Kostrzewski, Klaudia AntosRoksana Węgiel. Ich miejsce zajęły Kasia CichopekEdyta Herbuś, które doskonale sprawdziły się kolejno w rolach jurorki i prowadzącej. Dla obu taniec nie stanowi żadnych tajemnic. Kasia wygrała Taniec z gwiazdami, a Edyta jest zawodową tancerką oraz zwyciężczynią tanecznej Eurowizji.

Gwiazdy You Can Dance 2 na konferencji prasowej

9 lutego TVP zorganizowała konferencję prasową, w której udział wzięła cała obsada show. Pojawił się też gospodarz Pytania na śniadanie oraz komentator konkursów Eurowizji – Olek Sikora. Nie sposób było oprzeć się wrażeniu, że z nową fryzura, czyli lekko pokręconymi włosami i w sportowej stylizacji wyglądał jak przystojniejszy brat Justina Timberlake’a.

A jak prezentowały się pozostałe gwiazdy? Kasia Cichopek postawiła na mocny makijaż, spięte włosy i suknię wyszywaną błyszczącymi kamieniami. W takiej odsłonie przypominała Jennifer Lopez, która niemal identyczny urodowy look zaprezentowała na gali Amrican Music Awards w 2015 roku.

Również stylizacja Edyty Herbuś przywoływała skojarzenia z inną gwiazdą. Tancerka miała strój i makijaż, jakie niedawno lansowała Natalia Siwiec. Celebrytka w odsłonie w stylu boho bawiła się na popularnym, amerykańskim festiwalu Coachella.

Swoje 5 minut dla dziennikarzy i fotoreporterów mieli również Ida NowakowskaAgustin Egurrola.

Zdjęcia całej ekipy You Can Dance 2 znajdziecie poniżej.


Kasia Cichopek – konferencja You Can Dance 2

Kasia Cichopek – konferencja You Can Dance 2

Kasia Cichopek – konferencja You Can Dance 2

Kasia Cichopek – konferencja You Can Dance 2

Jennifer Lopez w 2015 roku na American Music Awards

Jennifer Lopez w 2015 roku na American Music Awards

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×