ExclusiveRuszyły zdjęcia do "You Can Dance 2". Ida Nowakowska ocenia debiut Kasi Cichopek w roli jurorki. Jak jej idzie? [WIDEO]

Ruszyły zdjęcia do "You Can Dance 2". Ida Nowakowska ocenia debiut Kasi Cichopek w roli jurorki. Jak jej idzie? [WIDEO]

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska
13.07.2022 16:40, aktualizacja: 13.07.2022 16:52

Ida Nowakowska ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć w dziedzinie tańca. W 2009 roku utalentowana tancerka osiągnęła trzecie miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku, a także zdobyła Puchar Polski w Disco Dance. Gwiazda zajęła również pierwsze miejsce w Międzynarodowych Zawodach Tap Dance oraz zdobyła pierwszą nagrodę na festiwalu baletowym Złote Pointy w Szczecinie. W 2007 roku Ida Nowakowska uczestniczyła w pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz.

Dzięki tanecznej karierze Ida Nowakowska zaczęła pojawiać się w telewizji. W 2008 roku gwiazda rozpoczęła karierę prezenterki telewizyjnej, debiutując jako prowadząca program Przymierzalnia. W 2016 roku została jurorką dziewiątej edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz, a trzy lata później zasiadła w fotelu jurorskim amerykańskiego talent show telewizji CBS – The World’s Best.

W 2018 roku prezenterka nawiązała współpracę z Telewizją Polską, rozpoczynając od współprowadzenia programów  Bake Off Junior oraz Sylwester marzeń z Dwójką. Od 2019 roku jest jurorką programów Dance Dance Dance oraz współprowadzącą porannego programu Pytanie na śniadanie oraz talent show The Voice Kids. 

Ida Nowakowska o powrocie do You Can Dance

Ida Nowakowska wielokrotnie brała udział w programie tanecznym You Can Dance, wcielając się w różne role. Gwiazda tym razem ponownie powróci do wyjątkowo bliskiego jej sercu talent show w roli jurorki. Tym razem jednak będzie musiała oceniać wyczyny na parkiecie najmłodszych uczestników. Jak tym razem sprawdzi się w tej roli?

Zdjęcia do nowej edycji You Can Dance ruszyły już kilka dni temu. Jak Ida odnajduje się za stołem ekspertów? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post:

Kiedyś już byłam jurorką w "You Can Dance", więc to dla mnie taki miły powrót do czegoś, co już robiłam, tylko trochę w innej wersji, bo ten "You Can Dance" dorosły rządzi się własnymi prawami, innymi niż ten dziecięcy. Mam wrażenie, że ten program jest mi tak bliski, znam go naprawdę od podszewki – od uczestnika, przez jurorkę, potem prowadzącą, teraz znowu jurorkę, że w każdej postaci kocham ten program. Wierzę w ten program. Jako profesjonalna tancerka dla mnie to jest część myśli telewizji, żeby pokazywać takie rzeczy i cieszę się, że znowu wrócił i że teraz będę mogła pomagać uskrzydlać te dzieci jako juror. Jutro mamy pierwszy dzień castingów i nie mogę się doczekać jak to będzie.

W gronie oceniających u boku Idy Nowakowskiej zasiada również zwyciężczyni Tańca z gwiazdami w TVN i reprezentantka Polski na Eurowizji Dance Kasia Cichopek, która debiutuje w roli jurorki programu tanecznego. Czy weteranka show ma jakieś rady dla koleżanki z branży telewizyjnej? Jak Kasia radzi sobie w pracy?

Myślę, że ma na siebie jakiś pomysł, jako jurorka. Kasia będzie robić coś swojego, jako osoba, która już bardzo długo działa w mediach.

Czy Edyta Herbuś w roli prowadzącej to dobry wybór?

Wydaje mi się, że Edyta sprawdzi się świetnie w roli prowadzącej.

Jesteście fanami You Can Dance?

Ida Nowakowska. Premiera kolekcji Violi Piekut
Ida Nowakowska. Premiera kolekcji Violi Piekut
Ida Nowakowska w programie "Taka jak Ty"
Ida Nowakowska w programie "Taka jak Ty"
Ida Nowakowska - Wiktory 2021
Ida Nowakowska - Wiktory 2021
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także