Gwiazdy na inauguracji sezonu wakacyjnego w Wilanowie: Agnieszka Cegielska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Małgorzata Rozenek, Paulina Sykut

Raffaello 2019

Raffaello 2019

Gwiazdy oraz celebrytki pojawiły się na cyklicznej letniej imprezie zorganizowanej przy pałacu królewskim w Wilanowie. Podczas inauguracji wakacyjnego sezonu czerwony dywan zamienił się w istną rewię mody. Stylowe sławne damy nie zawiodły i pojawiły się w szałowych kreacjach.

Co roku w Wilanowie na początku lata ma miejsce spektakularna impreza inaugurująca sezon wakacyjny. Podczas plenerowej gali na czerwonym dywanie zbierają się wszystkie gwiazdy oraz celebryci, którzy pragną zaprezentować swoją opaleniznę oraz szałowe letnie sukienki. Gwiazdy tradycyjnie w większości postawiły na niewinną biel oraz błękit, na czerwonym dywanie królowały seksowne mini oraz odsłonięte dekolty.

Wśród gości pałacowych błyszczały najpopularniejsze polskie celebrytki, które w letniej odsłonie prezentowały się wręcz po królewsku. Wszystkie gwiazdy przygotowały na dzisiejszy wieczór specjalne kreacje. Na czerwonym dywanie brylowała Małgorzata Rozenek, której zgrabne nogi i błękitna sukienka nie miały żadnej konkurencji.

Wśród gwiazd letniej imprezy pojawili się: Agnieszka Cegielska, Anna Jurksztowicz, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Jakub Kucner, Grażyna Wolszczak, Borys Szyc, Piotr Rubik, Karolina Ferenstein-Kraśko, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Vu Manh, Witold Paszt.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zabrała synów na rowery. Tak umęczonej gwiazdy jeszcze nie widzieliśmy

Zobacz: Małgorzata Rozenek puchnie w oczach! Gwiazda jest nerwowa i ma ogromne kłopoty ze snem! Pierwszy raz ujawniła swój osobisty dramat!

Zobacz: Angelina Jolie nie je od 34 dni i wygląda jak zombie? Koszmarne zdjęcia gwiazdy na okładce tabloidu


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

All-ONS_1063773192-AAA
Karolina Ferenstein-Kraśko - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

Karolina Ferenstein-Kraśko - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×