Premiera filmu „Fucking Bornholm”: Stuhr, Kolenda-Zaleska, siostry Popławskie i inni. Zdjęcia kreacji gwiazd

Gwiazdy na premierze filmu Fucking Bornholm

Gwiazdy na premierze filmu Fucking Bornholm

Na premierze filmu Fucking Bornholm pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich m.in. Maciej Stuhr, Katarzyna Kolenda-Zaleska i siostry Popławskie. Jak się pokazali?

Odbyła się uroczysta premiera filmu Fucking Bornholm. Reżyserem obrazu jest Anna Kazejak, która przygotowała do niego scenariusz wraz z Filipem Kasperaszkiem. W obrazie pojawili się następujący aktorzy: Agnieszka GrochowskaMaciej StuhrGrzegorz DamięckiJaśmina PolakMagnus Krepper, Marcel Sikora, Oliwier Grzegorzewski, Borys Bartłomiejczyk.

Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami? – czytamy oficjalnym opisie filmu.

Reżyserka obrazu twierdzi, że jej nowy film można potraktować jako tragikomedię, która jest troszkę inna od tego, co już mamy w rodzimym kinie.

„Fucking Bornholm” to historia Mai (w tej roli Grocholska – przyp. red.), która odkrywa, że tak naprawdę wszystkie role, które pełniła w rodzinie i poza nią, przestały jej odpowiadać. (…) Bardzo mi zależało, żeby zrobić film, który jest troszeczkę inny niż to, co mamy w polskim kinie. Nie chciałam, żeby to był dramat, nie chciałam, żeby to była komedia – najbliżej temu filmowi do tragikomedii. Całe moje zadanie polegało na tym, żeby ten balans został utrzymany, żeby nie popaść w żadną skrajność. Ta historia, tak jak i nasze życie, jest bardzo zabawna, ale w swojej wymowie także bardzo głęboka i momentami dramatyczna, więc staramy się to bardzo umiejętnie rozgrywać, cieniować – powiedziała w jednym z wywiadów.

Na oficjalnej premierze tragikomedii pojawiła się plejada gwiazd.

Gwiazdy na premierze Fucking Bornholm. Kto zadał szyku?

Wśród gości eventu znaleźli się Maciej Stuhr, Jaśmina Polak, Grzegorz Damięcki, Magnus Krepper, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Sandra Staniszewska-Herbich, Bovska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marta Kuligowska, Piotr Trojan, Jowita Budnik.

Na szczególną uwagę zasługuje kilka kreacji. Staniszewska-Herbich ubrała długi jasny płaszcz, białą koszulkę i spódniczkę w tym samym kolorze. Magdalena Popławska zadała szyku w czarnej marynarce, golfie w paski i białych spodniach. Jej siostra, Aleksandra, pokazała się w brązowym garniturze. Zdjęcia zobaczycie pod tekstem.

Która gwiazda najbardziej się wam podoba?


Sandra Staniszewska-Herbich. Premiera Fucking Bornholm

Sandra Staniszewska-Herbich. Premiera Fucking Bornholm

Magdalena i Aleksandra Popławskie. Premiera Fucking Bornholm

Magdalena i Aleksandra Popławskie. Premiera Fucking Bornholm

Aleksandra Popławska. Premiera Fucking Bornholm

Aleksandra Popławska. Premiera Fucking Bornholm

Komentarze

  • Gość pisze:

    Borcuch jakaś nowa flama znowu ?

  • Gość pisze:

    Koszmarnie ktoś zrobił zdjęcia w większości to zgrabni ludzie a tutaj za niscy i za szerocy potworna prowizorka

  • Łukasz ze Szczecina pisze:

    To już było! Ostatnio miało tytuł „Rzeź” a reżyserował to Polański. No ale po młodym Stuhrze i Kolendzie-Zaleskiej nie można spodziewać się wielkich odkryć. No i tytuł obowiązkowo ze słowem na „f”. W obsadzie brakuje tylko Lempartowej.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×