ImprezyPremiera spektaklu "Testosteron": Żmuda-Trzebiatowska, Racewicz, Stuhr, Oberc. Zdjęcia gwiazd

Premiera spektaklu "Testosteron": Żmuda-Trzebiatowska, Racewicz, Stuhr, Oberc. Zdjęcia gwiazd

Premiera spektaklu Testosteron
Premiera spektaklu Testosteron
08.03.2023 20:40, aktualizacja: 09.03.2023 01:01

Dziś odbyła się premiera nowego wydania spektaklu teatralnego Andrzeja SaramonowiczaTestosteronNa event przyjechało wiele gwiazd aktorstwa. A o czym właściwie opowiada spektakl, na podstawie którego powstał film (2007)?

Grupa mężczyzn zbiera się po niedoszłym ślubie, gdzie jeden z nich usłyszał przed ołtarzem sakramentalne "nie". Tragikomiczna okoliczność, obsceniczne żarty i opary alkoholu sprowokują bohaterów do tzw. "męskich przemyśleń" o kobietach i własnej naturze. Kultowa satyra o odwiecznym, damsko męskim konflikcie, to pełna humoru konfrontacja z problemami dzisiejszego świata. Jak zapanować nad swoimi hormonami, nie dać się wykorzystać kobietom,  a przede wszystkim - jak być mężczyzną we współczesnym świecie? "Testosteron" to komedia, która sięgając po odwieczne pytania, pozostaje aktualna bez względu na czasy. Po niecichnących głosach, nawoływaniach i naciskach ze strony widzów, twórcy oryginalnego "Testosteronu" – Adam Krawczuk i Maciej Wierzbicki zdecydowali się na nową odsłonę kultowej komedii. Czego możemy się spodziewać? Na pewno czeka nas porządna, męska historia bez retuszu – czytamy w jego oficjalnym opisie.

Film Testosteron okazał się wielkim sukcesem. Zagrali w nim między innymi Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Krzysztof Stemlaszyk, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak, Tomasz Kot i Magdalena Boczarska.

Fotoreporterom tego wieczora udało się sfotografować grono sław. Mamy ich zdjęcia. Jakie kreacje wybrały na tę okazję?

Premiera spektaklu Testosteron. Zdjęcia

Marta Żmuda-Trzebiatowska, Joanna Racewicz, Katarzyna Kołeczek, Ilona Łepkowska, Joanna Jarmołowicz, Julia Chatys, Maciej Stuhr, Andrzej Saramanowicz, Rafał Olbrychski, Anna Oberc – to niektóre z gwiazd obecnych na dzisiejszej imprezie. Ich zdjęcia zamieściliśmy w galerii pod tekstem. Dajcie znać, kto pokazał się z najlepszej strony!

Gwiazdy w Dzień Kobiet. Jak wyglądały?

Redakcja Jastrząb Post przygotowała też specjalną galerię z okazji Dnia Kobiet (zobaczycie ją tutaj). Czyje zdjęcia w niej zamieściliśmy? To niektóre z osób: Małgorzata Rozenek, Joanna Moro, Piotr Stramowski, Olga Kalicka, Mariola Bojarska-Ferenc, Kinga Rusin, Marcin Mroczek, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Mateusz Gessler, Anna Popek, Magda Narożna, Kasia Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Katarzyna Bosacka, Marcela Leszczak. Poniżej niewielka próbka:

 • Ilona Łepkowska - premiera spektaklu Testosteron
 • Joanna Jarmołowicz - premiera spektaklu Testosteron
 • Julia Chatys - premiera spektaklu Testosteron
 • Maciej Stuhr - premiera spektaklu Testosteron
 • Rafał Olbrychski - premiera spektaklu Testosteron
 • Anna Oberc - premiera spektaklu Testosteron
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska - premiera spektaklu Testosteron
 • Katarzyna Kołeczek - premiera spektaklu Testosteron
 • Joanna Racewicz - premiera spektaklu Testosteron
 • Andrzej Saramanowicz - premiera spektaklu Testosteron
[1/10] Ilona Łepkowska - premiera spektaklu Testosteron
Zobacz także