Dzień Kobiet 2023. Gwiazdy świętują na Instagramie. Nie brakuje zdjęć i pięknych życzeń

Dzień Kobiet 2023

Dzień Kobiet 2023

Dzień Kobiet 2023. Gwiazdy od samego rana chwalą się na Instagramie kolejnymi zdjęciami. Pojawiły się fotografie wyjątkowo pięknych prezentów, ale też ogrom życzeń od panów. Co publikują gwiazdy 8 marca?

Dzień Kobiet to dla większości pań najprzyjemniejsze święto w roku. To właśnie wtedy są obdarowywane przez bliskich im mężczyzn najróżniejszymi podarunkami. Panowie przygotowują drobiazgi dla swoich żon, partnerek, matek, córek, babć i innych ważnych dla nich przedstawicielek płci pięknej. Zazwyczaj stawiają na kwiaty czy czekoladki, ale nie brakuje też bardziej wyszukanych prezentów. Po bardzo romantycznych i przepełnionych uczuciami walentynkach przyszła pora na to, aby pokazać, jak znani i lubiani spędzają Dzień Kobiet.

Święto wszystkich pań każdego roku przypada 8 marca. W tym wyjątkowym czasie już od samego rana w sieci nie brakuje kolejnych postów, na których możemy podglądać, jak ulubieńcy fanów celebrują wyjątkowe chwile. Jedne z nich składają życzenia, a inne chwalą się prezentami od bliskich. Jak wyglądał Dzień Kobiet gwiazd w 2023 roku?

Dzień Kobiet 2023: gwiazdy pokazują zdjęcia na Instagramie

W sieci nie zabrakło postów dotyczących Dnia Kobiet. Większość gwiazd pokazała swoim fanom, w jaki sposób zamierza spędzić ten dzień. Nie brakuje pięknych bukietów z kwiatami, ale też życzeń. Od samego rana świętowały między innymi gwiazdy Dzień Dobry TVN. Krzysztof Skórzyński przywitał Małgosię Rozenek pięknymi tulipanami.

Zdjęcia z okazji Dnia Kobiet wrzucili do sieci także: Joanna Moro, Piotr Stramowski, Olga Kalicka, Mariola Bojarska-Ferenc, Kinga Rusin, Marcin Mroczek, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Mateusz Gessler, Anna Popek, Magda Narożna, Kasia Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Katarzyna Bosacka, Marcela Leszczak. Zobaczycie je w naszej galerii.

Dzień Kobiet 2023: jak spędzą go gwiazdy?

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazdy chętnie podzieliły się swoimi planami na Dzień Kobiet. O tym, jak spędzą to święto opowiedziały: Ewa Pacuła, Beata Tadla i Olga Bołądź. Okazało się, że każda z nich zupełnie podchodzi do 8 marca. Ewa Pacuła przyznała, że od niedawna stara się niczego nie planować i jest spontaniczna:

Dopiero wróciłam z wyjazdu, więc jeszcze planów nie zrobiłam. Tak naprawdę nauczyłam się żyć dniem dzisiejszym. Nie lubię teraz planować. Kiedyś bardzo chciałam wszystko zaplanować i mieć dopięte na ostatni guzik, a w dzisiejszych czasach wolę żyć z dnia na dzień.

Beata Tadla:

Kompletnie nie przywiązuje wagi do dat, uroczystości, nie celebruję w sposób nadmierny Walentynek czy urodzin. Natomiast ja mam tak jak i Walentynki, Dzień Kobiet- na co dzień.

Olga Bołądź:

Dokładnie 8 marca odbędzie się premiera mojego najnowszego singla pt. Byłeś słońcem moich dni. To jest piosenka, którą przed laty zaśpiewała Irena Jarocka. My razem z Filipem Siejką odświeżyliśmy ją, zrobiliśmy nowy aranż. Piosenka jest już gotowa. Jestem bardzo podekscytowana, bo ja już wiem, jak piosenka brzmi, a teraz trzeba ją tylko wypuścić w świat.


Marcela Leszczak - Dzień Kobiet 2023

Marcela Leszczak - Dzień Kobiet 2023

Anna Dereszowska - Dzień Kobiet 2023

Anna Dereszowska - Dzień Kobiet 2023

Olga Kalicka - Dzień Kobiet 2023

Olga Kalicka - Dzień Kobiet 2023

Komentarze

 • Gość pisze:

  Joanna Moro jak zwykle na wysokości zadania, he,he. Zawsze to jakaś okazja, żeby się rozebrać.

 • Gość pisze:

  Żadna mi się nie podoba, tylko same kwiaty.

 • Gość pisze:

  Moro to na bank bije na łeb boże co ona wymyśliła

 • Gość pisze:

  Dostałam dzisiaj piękne kwiaty od męża na Dzień Kobiet 🙂 Sama sobie też zrobiłam prezent i kupiłam nową lokówkę z philipsa już dawno o niej myślałam więc to był dobry moment by ją nabyć 🙂 ale ani na insta ani na fb nie wstawiłam zdjęć nie lubię się chwalić.

 • Gość123 pisze:

  Do Toja; Bezsensowne jest pisanie o Rozenek, będzie, dopóki TVN bedzie istniał. Celebrytki Nasze no cóż będa się promować dopóki będą z tego granty. Co do Dnia Kobiet po co się użalać nad sobą trzeba przeć do przodu nie oglądać się za siebie . Kwiat na Dzień Kobiet można sobie samej kupić. Ja ze swojej strony dla CIEBIE Toja składam Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, głowa do góry.

 • Gość Toja pisze:

  I zaczęło się przechwalanie celebrytek. A Rozenek naprawdę musiała i ten dzień zepsuć większości widzów? TVN pójdzie za nią na dno. Wiecie jak czuje się kobieta, która nie ma męża czy faceta, bo np. umarł? Jest jej zwyczajnie przykro, tak jak mnie, bo mój mąż zmarł. Nikt nie da mi kwiatka, nie złoży życzeń. Za to zobaczę jakie kwiaty dostały Rozenek, Tadla czy inne.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×