Vanity Fair Oscar Party 2022. Kreacje gwiazd: Kim Karashian, Heidi Klum, Rita Ora, Bilie Eilish

Oscary 2022. Gwiazdy na imprezie Vanity Fair

Oscary 2022. Gwiazdy na imprezie Vanity Fair

Po rozdaniu Oscarów 2022 gwiazdy licznie pojawiły się na Vanity Fair Party. Tutaj również nie zabrakło spektakularnych kreacji. Kto brylował na imprezie poczytnego magazynu? Zdjęcia. 

Oscary 2022 rozdane. W tym roku gala odbyła się z pełnym rozmachem. Poprzednio ze względu na pandemię koronawirusa i liczne obostrzenia impreza była bardzo skromna i pojawiła się na niej jedynie garstka gwiazd. Pozostali łączyli się zdalnie ze swoich domów. 94. rozdanie Oscarów sprawiło, że świat filmu chętnie przybył na czerwony dywan.

Nagrody wręczono w ponad 20. kategoriach. Swoją szansę miała także polska produkcja. Film Sukienka nominowany był w kategorii „najlepszy film krótkometrażowy”. O nagrodę walczył także operator Janusz Kamiński (najlepsze zdjęcia). Nominacje i wyniki zobaczycie tutaj.

Rozdanie Oscarów dla gwiazd jest najważniejszą imprezą roku. Ci, którzy nie są nominowani, również chętnie przybywają na galę, by błyszczeć przed reflektorami na czerwonym dywanie. Samej gali towarzyszą także prestiżowe imprezy. Jedną z nich jest ta organizowana przez magazyn Vanity Fair.

Oscary 2022: Gwiazdy na Vanity Fair Party

Tak samo jak uroczyste rozdanie statuetek ważne są też towarzyszące im prywatne imprezy. Jedną z najbardziej prestiżowych jest ta organizowana przez Vanity Fair. W słynnym afterparty gwiazdy biorą udział równie chętnie, co w samej gali. Często pojawia ich się tam znacznie więcej niż na czerwonym dywanie w Dolby Theathre.

Impreza poczytnego magazynu to taki sam pokaz mody, jaki możemy zobaczyć kilka godzin wcześniej podczas rozdania statuetek. Wiele gwiazd właśnie na tę okazję szykuje specjalne kreacje. Przyjęło się, że są one znacznie odważniejsze niż te na oscarowej gali. W tym roku na imprezie pojawili się: Jessica Alba, Sofia Vergara, Sienna Miller, Sawyer Patricof, Rita Ora, Joe Jonas i Sophie Turner, Radhika Jones, Sarah Paulson, Amanda Peete, Patricia Clarkson, Brian Grazer i Veronica Smiley, Jason Bateman i Amanda Anka, Joan Collins, Jeremy O. Harris, Jason Blum i Lauren Schuker, Jeff Goldblum, Savannah Guthrie, Donald Glover, Kyra Sedgwick, Jon Hamm.

Zdjęcia w naszej galerii.


Kim Kardashian – Oscary 2022 Vanity Fair Party

Kim Kardashian – Oscary 2022 Vanity Fair Party

Heidi Klum – Oscary 2022 Vanity Fair Party

Heidi Klum – Oscary 2022 Vanity Fair Party

Kendall Jenner – Oscary 2022 Vanity Fair Party

Kendall Jenner – Oscary 2022 Vanity Fair Party

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live jak żona mąź daje d..py innemu to cięzko o takich bic a akurat u kimi było odwrotnie dlatego uczcie się nie ma świętych i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live jak żona mąź daje d..py innemu to cięzko o takich bic akurat u kim było odwrotnie dlatego i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×