Szukaj

Gwiazdy malują z dziećmi bombki w świątecznej akcji charytatywnej: Wiktoria Gąsiewska, Dorota Naruszewicz, Paula Tumala, Jakub Kucner

Gwiazdy malują bombki na święta

Paula Tumala, Jakub Kucner, Wiktoria Gąsiewska, Dorota Naruszewicz… 15 grudnia gwiazdy malowały bombki z dziećmi z rodzin patologicznych. Była to świąteczna akcja charytatywna, która odbywa się cyklicznie. Zobacz, kto przybył w tym roku.

Tumala, Kucner, Gąsiewska w świątecznej akcji charytatywnej

Kolejny raz gwiazdy przyłączyły się do świątecznej akcji charytatywnej. Tym razem wspólnie z dziećmi z rodzin patologicznych odbyło się szalone malowanie bombek na świąteczną choinkę. Spotkanie miało miejsce w świetlicy bazyliki na Pradze, w której gospodarzem był cudownie zaradny ksiądz Sławek.

Dzieci miały okazję pierwszy raz w swoim życiu spotkać się z ulubionymi gwiazdami, które znają tylko z telewizji. 15 grudnia podczas świątecznego spotkania uśmiechnięte maluchy razem z gwiazdami śpiewały kolędy, malowały bombki oraz cieszyły się z pięknych prezentów, które otrzymały od swoich idoli. Gwiazdy dostarczyły dzieciom nieopisanej radości i śmiechu, którego akurat te dzieci w swoich domach raczej często nie doświadczają.

Do tej cudownej akcji dołączyli: Paula Tumala, Jakub Kucner, Wiktoria Gąsiewska z bratem Mateuszem Gąsiewskim, Dorota Naruszewicz, Lidia Kopania, Anna Piszczałka, Aleksander Wróbel, Anna Gzyra.

Zobaczcie, ile było radości.

Wiktoria Gąsiewska tupnęła nogą. Adam Zdrójkowski ma kategoryczny zakaz… Nie uwierzycie!

Nikt o tym nie wiedział. Dorota Naruszewicz miała być gwiazdą Hollywood! Zrobiła w USA coś niezwykłego

Słynna Beata z „Klanu” wróciła na salony po długiej przerwie! Co ona zrobiła, że wciąż tak dobrze wygląda?


Czekasz na święta Bożego Narodzenia?

×