Szukaj

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek jak błękitny anioł lśniła na balu karnawałowym. Jej zjawiskowa suknia miała tren prawie jak J.Lo!

Małgorzata Rozenek na Balu Dobroczynności

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na Balu Charytatywnym – Gwiazdy Dobroczynności. Gwiazda TVN miała na sobie piękną błękitną kreację, w której wyglądała zjawiskowo.

Sobotni bal karnawałowy był zwieńczeniem Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności, w którym od 10 lat nagradzane są gwiazdy  społecznie zaangażowane w ważne akcje charytatywne. Do takich bez wątpienia zalicza się Małgorzata Rozenek, która wraz z Radosławem Majdanem należą do show biznesowego święta dobrych ludzi. Małgorzata z mężem pojawiła się zatem na jubileuszowym X Balu Charytatywnym – Gwiazdy Dobroczynności. Małżonkowie wyglądali olśniewająco.

To wyjątkowe wydarzenie nawiązujące do tradycji charytatywnych balów międzywojnia, było dla Małgorzaty okazją do zaprezentowania się w wyjątkowej kreacji. Gwiazda TVN miała na sobie widowiskową błękitną suknię z długim trenem wijącym się po czerwonym dywanie. Góra sukni Małgosi była wykończona spektakularnym dekoltem, który odsłonił jej zmysłowe ramię. Do sukienki prezenterka dobrała srebrny pasek luźno zwisający w pasie.

Małgorzata spięła swoje włosy, podkreślając tym perfekcyjny makijaż oraz śliczne rysy twarzy. Bez wątpienia Małgosia w towarzystwie Radosława Majdana prezentowała się oscarowo.

Anna Lewandowska na salonach! W seksownej zielonej kreacji zdeklasowała wszystkie inne gwiazdy!

Plejada znanych i lubianych na XIV Noworocznym Obiedzie z Gwiazdami: Małgorzata Socha, Beata Tadla, Natalia Siwiec, Kasia Zielińska, Mateusz Gessler

 


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×