Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu „Kobieta sukcesu”: Julia Wieniawa, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski

Kobiety sukcsu premiera filmu

Kobiety sukcsu premiera filmu

Premiera filmu Kobieta sukcesu

W poniedziałek, 5 marca, odbyła się premiera filmu Kobieta sukcesu. Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jak czytamy na stronie dystrybutora filmu, jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, jej związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie wkracza również Piotr. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów.

W roli głównej w filmie występuje Agnieszka Więdłocha, u boku której można również zobaczyć Julię Wieniawę, Małgorzatę Foremniak, Paulinę Gałązkę, Mikołaja Roznerskiego i Tomasza Karolaka.

Gwiazdy występujące w filmie pojawiły się premierze filmu. Na czerwonym dywanie lśniły także: Agnieszka Sienkiewicz, Julia Wróblewska, Rafał Jonkisz, Daria Ładocha, Zofia Zborowska, Kuba Kucner i Rafał Maślak.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy na Sephora Trend Report 2018: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, Maja Sablewska

Szykuje się głośny transfer? TVN chce Julię Wieniawę i Antka Królikowskiego u siebie!

Gwiazdy zdradzają sekrety swojego makijażu na Sephora Trend Report 2018 [WIDEO]


Agnieszka Sienkiewicz na premierze filmu

Agnieszka Sienkiewicz na premierze filmu "Kobiety Sukcesu"

Agnieszka Więdłocha na premierze filmu

Agnieszka Więdłocha na premierze filmu "Kobiety Sukcesu"

all-ons_1063317588-dsc

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×