Gwiazdy pojawiły się na 29. Finale WOŚP: Barbara Kurdej-Szatan, Viki Gabor, Izabela Janachowska

Gwiazdy wspierają 29. Finał WOŚP

Gwiazdy wspierają 29. Finał WOŚP

Barbara Kurdej-Szatan, Viki Gabor, Izabela Janachowska... Gwiazdy wspierają 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie zdjęcia

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy początkowo miał się odbywać 10 stycznia. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, postanowiono go przełożyć o trzy tygodnie. Chociaż na ulicach wielu miast można spotkać wolontariuszy, licytacje i koncerty odbywają się w sieci. O zmianach poinformował Jurek Owsiak, który na stronie fundacji umieścił komunikat:

31 stycznia gramy w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie. Póki co, grając z Orkiestrą na całym świecie, słyszeliśmy bardzo wspaniałe opinie na nasz temat. To jesteśmy właśnie my, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jak co roku w akcję chętnie włączają się gwiazdy. Przekazują na aukcję charytatywną cenne rzeczy (z listą zapoznasz się tutaj). Wśród nich nie brakuje oryginalnych przedmiotów. Takim z pewnością jest sernik, który dla zwycięzcy przygotował Dawid Podsiadło.

Zobacz: Podsiadło na licytację WOŚP 2021 przekazał sernik z osobistą dostawą. Filmik jaki nagrał w stylu telezakupów zrobi wam dzień [WIDEO]

Gwiazdy wspierają 29. Finał WOŚP. Kto się pojawił w studiu?

W tym roku WOŚP gra pod hasłem Finał z głową. Środki, które uda się zebrać, zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu, który zasili oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał, który jest transmitowany na żywo, do studia przyciągnął sporo znanych osób.

Wśród nich jest m.in. Barbara Kurdej-Szatan, która postawiła na wygodną, a jednocześnie przyciągającą uwagę stylizację. Ubrała się w biały sweter z czarnymi elementami, który połączyła z ciemnymi spodniami. Włosy spięła w kitkę.

Barbara Kurdej-Szatan - 29. finał WOŚP

Barbara Kurdej-Szatan – 29. finał WOŚP

Oprócz niej, na 29. Finale WOŚP pojawili się także: Filip Chajzer, Ewa Chodakowska, Kwiat Jabłoni, Blowek, Marek DyjakAnna Dereszowska, Viki Gabror, Julia Kamińska, Radosław Kotarski.

Zdjęcia w galerii.


Ewa Chodakowska - 29. finał WOŚP

Ewa Chodakowska - 29. finał WOŚP

Ewa Chodakowska - 29. finał WOŚP

Ewa Chodakowska - 29. finał WOŚP

Blowek - 29. finał WOŚP

Blowek - 29. finał WOŚP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×