WOŚP 2021: Gwiazdy oddały najcenniejsze rzeczy na aukcję. Lewandowscy zaszaleli, ale nikt nie przebił Pazurów

WOŚP 2021: Aukcje gwiazd

WOŚP 2021: Aukcje gwiazd

WOŚP 2021. Co gwiazdy oddały na aukcje? Wybraliśmy najpopularniejsze licytacje i najoryginalniejsze przedmioty. Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Oto nasi faworyci.

Trwa 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wspierający fundację otrzymali więcej czasu na wsparcie akcji oraz podjęcie decyzji o udziale w poszczególnych aukcjach. Wszystko przez pandemię koronawirusa i wprowadzone przez rząd obostrzenia.

Ja, Jurek Owsiak, je bardzo dobrze rozumiem. W innych krajach one już były wprowadzone wcześniej, w związku z tym, jeżeli chcemy się dobrze ustawić do tej skutecznej walki z koronawirusem – zróbmy to. Przetrzymajmy to. Ale 31 stycznia, ostatniego dnia stycznia 2021 roku będziemy znowu razem ze sobą. (…) 31 stycznia gramy w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie. Póki co, grając z Orkiestrą na całym świecie, słyszeliśmy bardzo wspaniałe opinie na nasz temat. To jesteśmy właśnie my, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W tym roku zbiórka przeniosła się niemal w całości do sieci. To tam odbywają się aukcje oraz można wspierać WOŚP przez wpłaty online. Nie brakuje ofert od gwiazd, których licytacje cieszą się największą popularnością. Sprawdziliśmy, co można zdobyć.

WOŚP 2021: Julia Wieniawa oferuje indywidualny kurs makijażu

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka była jedną z pierwszych gwiazd, które odpowiedziały na prośbę fundacji o wsparcie akcji:

Jak co roku, do orkiestrowych aukcji internetowych zaprosiliśmy znane osoby. Zwróciliśmy się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków, a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie jakiegoś przedmiotu na rzecz 29. Finału WOŚP. Gramy „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”. Odzew na nasz apel okazał się bardzo szeroki, a do Fundacji zaczęły napływać wyjątkowe przedmioty od wyjątkowych ludzi. Na nasz apel odpowiedziała również: JULIA WIENIAWA.

Gwiazda oferuje indywidualny kurs makijażu, który przeprowadzi razem ze znaną makijażystką gwiazd. Osoba, która wygra licytację dodatkowo otrzyma zestaw kosmetyków marki Jusee. Warto się pospieszyć, ponieważ na tę chwilę kurs kosztuje 4650 złotych.

Julia Wieniawa oferuje kurs makijażu - 29. finał WOŚP

WOŚP 2021: Aukcja Roberta Lewandowskiego

Aukcje, w których udział bierze Robert Lewandowski, są prawdziwą gratką dla fanów piłki nożnej. Lewy co roku przekazuje na aukcje fanty, które licytowane są na zawrotne kwoty. W tym roku na aukcji pojawiły się jego koszulki, w których wystąpił podczas największych wydarzeń sportowych.

Jedna z nich przykuwa szczególną uwagę – to koszulka Ligi Mistrzów UEFA. Zwycięzca otrzyma ją opatrzoną autografem piłkarza. Zainteresowani licytacją będą musieli wykazać się niezwykłym sprytem, ponieważ stawka cały czas idzie w górę – w chwili obecnej trzeba zaoferować kwotę wyższą od 31 800 zł.

Robert Lewandowski - WOŚP 2021

Robert Lewandowski – WOŚP 2021

WOŚP 2021: Anna Lewandowska wystawiła udział w Camp by Ann

Anna Lewandowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Prywatnie jest żoną Roberta Lewandowskiego oraz mamą KlaryLaury. Mimo wielu obowiązków domowych gwiazda zawsze znajduje czas dla swoich obserwatorek, które walczą o idealną figurę.

W tym roku Anna wystawiła na aukcję WOŚP zaproszenie dla jednej osoby na tygodniowy pobyt na Camp by Ann, który odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś. Chętni muszą przebić kwotę 26 000 złotych.

Anna Lewandowska - WOŚP 2021

Anna Lewandowska – WOŚP 2021

 

WOŚP 2021: Agata Młynarska wystawiła na licytację suknię znanej projektantki

Agata Młynarska od początku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To właśnie ona i Jerzy Owsiak wpadli na pomysł zorganizowania ogólnopolskiej akcji charytatywnej, która ma pomagać dzieciom. Idea zrodziła się podczas pracy nad programem Róbta, co chceta! Duet na początku lat 90. był praktycznie nierozłączny.

W tym roku dziennikarka przekazała na aukcję suknię, która została zaprojektowana przez znaną projektantkę Carolinę Herrerę. Jak można przeczytać w opisie licytacji, Młynarska miała ją na sobie tylko raz, podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN Style. Biała kreacja w duże czarne grochy uszyta jest z satyny i dostępna w rozmiarze 38. Cena także zachęca. Na tę chwilę sukienka kosztuje 1334 złotych.

Osobie, która wylicytuje za naprawdę dużą kwotę przekażę ją osobiście, a nawet uściskam. Niech leci w Świat ta kiecka i czyni dobro!

Agata Młynarska - 29. finał WOŚP

Agata Młynarska – 29. finał WOŚP

WOŚP 2021: Daria Ładocha zaprasza na warsztaty kulinarne

Daria Ładocha jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Szybko zdobyła sympatię widzów Dzień Dobry TVN, w którym co czwartek przygotowuje na wizji apetyczne potrawy. Prowadzi również blog kulinarny Mamałyga.

Daria na aukcję wystawiła warsztaty kuchni tajskiej, które wiele lat temu odmieniły jej życie. Teraz chce w ten sam sposób odmienić los innych:

Bardzo ważne są rzeczy od serca i dla mnie właśnie takie są warsztaty kuchni tajskiej, które kiedyś zmieniły moje życie o 180 stopni. Mam nadzieję, że jakiejś osobie może zmieni to życie, kiedy przekażę na aukcję Rzeczy Od Serca właśnie takie warsztaty kuchni tajskiej.

Link aukcji znajdziecie tutaj. Jest jedną z niewielu, którym udało się przekroczyć próg 20 300 złotych.

Daria Ładocha - 29. finał WOŚP

Daria Ładocha – 29. finał WOŚP

WOŚP 2021: Iga Świątek wystawiła rakietę z French Open

Iga Świątek jest pierwszą Polką, której udało się wygrać wielkoszlemowy turniej Roland Garros. Od tego momentu stała się rozpoznawalna. Nic więc dziwnego, że i ona postanowiła wesprzeć tegoroczną aukcję WOŚP.

Tenisistka postanowiła wystawić na aukcję rakietę, którą grała podczas French Open oraz piłkę z autografem. Zostały one jak na razie wycenione na 22 300 złotych. Kwota stale rośnie.

Iga Świątek wspiera 29. finał WOŚP

Iga Świątek wspiera 29. finał WOŚP

WOŚP 2021: Edyta i Cezary Pazurowie zapraszają na kolację

Edyta Pazura i jej mąż Cezary postanowili wystawić na aukcję kolację w ich luksusowym domu. Podczas wieczerzy zostaną podane dania przygotowane przez Edytę. Jak na razie za tę przyjemność trzeba będzie zapłacić 25 100 złotych.

Edyta i Cezary Pazura - WOŚP 2021

Edyta i Cezary Pazura – WOŚP 2021

WOŚP 2021: Joanna Koroniewska zaprasza na spektakl do Teatru Komedia

Joanna Koroniewska wspólnie z mężem Maciejem Dowborem nie próżnowali w czasie pandemii. Para stała się bardzo aktywna w social mediach i zyskała duże grono fanów. Oboje wystawili przedmioty na aukcję. Joanna zdecydowała się wręczyć zwycięzcy aukcji bilet VIP od Teatru Komedia w Warszawie, który obecnie wart jest 2000 złotych.

Joanna Koroniewska - 29. finał WOŚP 2021

Joanna Koroniewska – 29. finał WOŚP 2021

WOŚP 2021: Joanna Przetakiewicz zaprasza na kolację

Ta aukcja to prawdziwa gratka dla fanów Joanny Przetakiewicz, założycielki i dyrektorki domu mody La Mania. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych bizneswoman w kraju. Zwycięzca licytacji  zyska niepowtarzaną szansę, aby zjeść kolację u jej boku. Chętni muszą przebić 8100 złotych.

Joanna Przetakiewicz - WOŚP 2021

Joanna Przetakiewicz – WOŚP 2021

WOŚP 2021: Majka Jeżowska oddała płytę CD

Majka Jeżowska także dorzuciła cegiełkę od siebie. W tym roku na aukcji WOŚP pojawiła się płyta wokalistki Live Pol’and’Rock Festival 2019 opatrzona autografami Majki oraz Jurka Owsiaka. Jeśli marzycie o tym krążku, wystarczy, że zaproponujecie ofertę wyższą od 325 zł.

Majka Jeżowska - WOŚP 2021

Majka Jeżowska – WOŚP 2021

WOŚP 2021: Paweł Tur przekazał płytę i coś jeszcze

Paweł Tur zaskoczył swoich fanów pomysłowością. Wokalista wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzień na poligonie wojskowym. To prawdziwa gratka dla fanów militariów. Wokalista zagwarantował strój czołgisty oraz płytę z autografem w prezencie.

To będzie frajda na maksa. Mam nadzieję, że będziecie grubo licytować i wspierać WOŚP.

Paweł Tur - WOŚP 2021

Paweł Tur – WOŚP 2021

Dzień na poligonie został wyceniony na 1127 złotych. Są wśród Was jacyś chętni?

WOŚP 2021: Joanna Krupa wystawiła wyprawkę dla dziecka

Joanna Krupa jest jedną z najbardziej znanych gwiazd w rodzimym show-biznesie, ale przede wszystkim jest wspaniałą mamą dla swojej rocznej córeczki Ashy. Gwiazda również postanowiła włączyć się w charytatywną zbiórkę. Na aukcję WOŚP wystawiła wyprawkę dla maluszka, w skład której wchodzi: wózek, maty do zabawy, łóżeczko, krzesełko, regał, skrzynia na zabawki, oraz plecak i torba do wózka.

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa WOŚP 2021

Wszystkie produkty przekazane przez Joannę Krupę będą opatrzone jej autografem. Obecnie cena unikatowej wyprawki to 4050 zł.


Julia Wieniawa oferuje kurs makijażu - 29. finał WOŚP

Julia Wieniawa oferuje kurs makijażu - 29. finał WOŚP

Robert Lewandowski - WOŚP 2021

Robert Lewandowski - WOŚP 2021

Anna Lewandowska - WOŚP 2021

Anna Lewandowska - WOŚP 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Duto krytyki, a przeciez liczy sie gest. Gest wszytkich, dajacych i kupujacych. W zasadzie nie chodzi o to, aby cos kupic wyjatkowo tanio czy tez wyjatkowego…..w t ym wszystkim chodzi o to, aby pomoc. Kochani, nie zapominajmy o tym.

 • Tomek pisze:

  Żenada!!!! A może kase wpłacajcie hojni pseudo celebryci a nie jakieś gowna wystawiacie a barany musza za to zapłacić Wstyd Babcia wrzuci 20 zł a ci hipokryci to co ich nic nie kosztuje

  • Gość pisze:

   A kto ci takich glupot nsgadal ze nie wplacaja na WOSP? Nie raz nie dwa podkreslane jest ze to jedt gest dobrej woli a nie ze tylko to jest od danego celebryty? …. pijnuj siebie i tego ike ty wrzucisz a nie innych …
   Mniej scisku d… poprosze

 • Gość pisze:

  Z tych wszystkich rzeczy tak generalnie gdybym miała tyle kasy to wybrałabym kolacje u Pazorow… mysle ze można by miło spędzić czas z mądrymi i fajnymi ludźmi…

 • Gość pisze:

  Tak prawdę mówiąc to te rzeczy nie są jakoś szczególnie unikatowe. Gwiazdy nie wystawiają np. kreacji za 20 tys. tylko coś co jest im zbędne. Kurcze płyta?! Warta w Biedrze 20 zł, serio?!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×