Gwiazdy na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2022 w Wilnie: Sławomir i Kajra, Daria, Stachursky

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2022. Koncert TVP Polonia z Wilna pełen gwiazd. Kto się pojawił na scenie?

Telewizja Polska po raz kolejny zaprasza do letniej, muzycznej zabawy. Ponad setka artystów, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki w całej Polsce i nie tylko oraz największe światowe hity. Tym razem za sprawą TVP Polonia, stacja zabiera swoich widzów na Litwę, gdzie w Wilnie odbył się koncert pełen gwiazd. Kto wystąpił?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie. Kto się pojawił na scenie?

Telewizja Polska wita lato z rozmachem. Otwierający koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki odbył się 3 lipca na Litwie. To właśnie tam pod hasłem Największe przeboje lata odbyła się pierwsza z dziesięciu zaplanowanych imprez. Wydarzenie poprowadzili: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a towarzyszyli im Izabella Krzan i Norbi. :

Koncert zostanie zorganizowany na placu Katedralnym. Znakiem firmowym Wakacyjnej Trasy Dwójki jest także widowiskowa scenografia składająca się z multimedialnych elementów, dynamicznych platform i podestów. W tym roku oprawę dla występów gwiazd stworzy multimedialny, monumentalny gramofon. Widzowie i publiczność po raz pierwszy zobaczą go podczas koncertu w Wilnie – informują organizatorzy.

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki – 2022: Koncert TVP Polonia z Wilna pełen gwiazd: Sławomir, Kajra, Stachurski, Komodo, Daria, Andre, Kuba Szmajkowski, Classic, Daj To Głośniej, Karolina Stanisławczyk, Ricchi e Poveri.

Zdjęcia w naszej galerii.


Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Kajra - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Kajra - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×