Gwiazdy na premierze filmu „Czarny młyn”: Oliwia Bieniuk, Sara Egwu-James, Paulina Sykut, Joanna Racewicz…

Gwiazdy na premierze filmu Czarny młyn

Gwiazdy na premierze filmu Czarny młyn

Mnóstwo gwiazd na premierze filmu Czarny młyn. Wśród gości Oliwia Bieniuk, Marcin Mroczek, Sara Egwu-James, Paulina Sykut i wielu innych. Zobacz zdjęcia.

Mimo że pandemia koronawirusa nadal trwa, to tuż przed wakacjami polski rząd zdecydował się nieco złagodzić wprowadzone wcześniej obostrzenia. Dzięki temu w ciągu ostatnich trzech miesięcy odbyło się co najmniej kilkanaście wydarzeń kulturalnych oraz imprez masowych, w których chętnie uczestniczą gwiazdy. Nie brakuje ich na mniejszych eventach oraz premierach filmowych.

Gwiazdy na premierze filmu Czarny młyn. Kto się pojawił?

We wtorkowe popołudnie odbyła się premiera Czarny młyn, którego reżyserem jest Mariusz Palej. Wydarzenie przyciągnęło sporo znanych osób, w tym m.in. Paulinę Sykut-Jeżynę w przepięknej kremowo-czarnej sukience z falbankami oraz Karolinę Chapko, którą widzowie mogą kojarzyć z roli Dominiki w serialu Barwy szczęścia.

Na czerwonym dywanie pojawili się także: Joanna RacewiczJerzy Mielewski, Mariusz Szczygielski, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Magdalena Różańska, Marcin Mroczek i Bartosz Obuchowicz.

Oprócz nich można było również spotkać nastoletnie gwiazdy takie jak: Kuba Szmajkowski, Oliwia Ogorzelska, Borys Wiciński, Iwo Wiciński.

Na wydarzeniu nie zabrakło też Sary Egwu James – zwyciężczyni 4. edycji The Voice Kids. Nastolatka włożyła na tę okazję niebieski, satynowy garnitur z krótką marynarką, pod który wybrała czarny cropp top. Całość dopełniła białymi traperami na grubej podeszwie. Uwagę przykuwa również nowa fryzura Sary, która ma teraz długie, ciemne warkoczyki.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

O czym jest film Czarny młyn?

Czarny młyn opowiada historię Iwo i jego przyjaciół, którzy mieszkają na co dzień w niewielkim miasteczku, które nie miało im nic ciekawego do zaoferowania. Siłą rzeczy wszyscy zaczęli marzyć o tym, żeby w ich życiu wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Wiedzeni ciekawością docierają do ruin starego młyna, który przez okoliczną ludność nazywany jest Czarnym Młynem. Iwo, Piotrek, Natalka i Mela szybko odkrywają, że w ruinach żyje tajemnicza siła, przez którą w miasteczku dochodzi do serii dziwnych zdarzeń. Aby pokonać niebezpieczeństwo, muszą trzymać się razem. Czy uda im się stawić czoła zagrożeniu?

W filmie zagrali: Iwo Wiciński, Pola Galica-Galoch, Oliwia Ogorzelska, Borys Wiciński, Mateusz Winek, Magdalena Nieć, Michał Lupa, Marcin Dorociński, Ireneusz Kozioł, Grażyna Bułka, Maria Ciunelis, Magdalena Różańska, Katarzyna Galica, Michał Rolnicki, Janusz Chabior, Robert Talarczyk, Jagoda Pietruszkówna, Jacek Joniec i Patrycja Durska.

Będziecie oglądać?


Paulina Sykut-Jeżyna - premiera filmu „Czarny młyn”

Paulina Sykut-Jeżyna - premiera filmu „Czarny młyn”

Oliwia Bieniuk - premiera filmu „Czarny młyn”

Oliwia Bieniuk - premiera filmu „Czarny młyn”

Sara Egwu James - premiera filmu „Czarny młyn”

Sara Egwu James - premiera filmu „Czarny młyn”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×