Szukaj

Gwiazdy na konferencji prasowej: Beata Sadowska, Maciej Dowbor, Iwona Guzowska, Waldemar Błaszczyk

5150 Warsaw Triathlon konferencja prasowa

Gwiazdy na konferencji prasowej 5150 Warsaw Triathlon 

To pierwsza od lat tego typu impreza biegowa w Warszawie. 5150 Warsaw Triathlon odbędzie się już 12 czerwca na Zalewie Zegrzyńskim oraz w stolicy.

Triathlon wraca do Warszawy! Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich kochających uprawiać ten sport. Zawody odbędą się 12 czerwca i to na dystansie olimpijskim, czyli 1,5 km pływania, 40 km jazdy rowerem i 10 km biegu. Dystans w sumie daje 51,50 km. Stąd wzięła się właśnie nazwa zawodów 5150 Warsaw Triathlon. Część pływacka odbędzie się na Zalewie Zegrzyńskim, skąd potem zawodnicy pojadą rowerami do Warszawy, by zakończyć udział biegiem po ulicach stolicy. Na imprezę zapisywać się można już od 15 lutego. Limit to 1500 uczestników, a koszt to od 75-100 euro pobierany w postaci opłaty startowej.

Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na którą przybyło wiele gwiazd. Każda z nich uwielbia sport, a w szczególności bieganie. Mogliśmy więc liczyć na obecność Beaty Sadowskiej, Macieja Dowbora, Wojciecha Olejniczaka czy Przemysława Iwańczyka. Nie zabrakło miłośników i przyjaciół sportu czyli Andrzeja Persona i Stefana Szczepłka.

W naszej galerii zdjęcia w tego wydarzenia.

Zobacz: Beata Sadowska w luźnym stroju na konferencji prasowej 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×