Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody: Agnieszka Kaczorowska, Iwona Węgrowska, Edyta Herbuś

Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Agnieszka Kaczorowska, Karol Strasburger, Edyta Herbuś, Iwona Węgrowska... Gwiazdy wzięły udział w charytatywnym pokazie mody Gwiazdy dzieciom. Kto się pojawił?  

Epidemia koronawirusa w Polsce sprawiła, że na kilka tygodni rząd wprowadził wiele obostrzeń. Z dnia na dzień zamknięto kina i teatry, zakazano organizacji imprez masowych i spotkań powyżej określonej liczby osób. Właśnie dlatego wszystkie letnie duże festiwale, takie jak m.in. Open’er czy Sunrise, zostały przeniesione na przyszły rok.

Branża muzyczna i całe ekipy pracujące przy eventach wciąż nie mogą wrócić do pracy. Niektórym gwiazdom udało się znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji. Rozwiązaniem okazało się wynajęcie amfiteatrów, w których publiczność zasiada w wymaganych odstępach i zachowuje przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa. W ten oto sposób gwiazdy mogą grać i jednocześnie zarabiać. Na ich konta wpadają spore sumy!

Gwiazdy wzięły udział w charytatywnym pokazie mody

Nie tylko niektóre koncerty w określonych miejscach, ale także imprezy plenerowe mogą się odbywać. Z tego pozwolenia skorzystali organizatorzy charytatywnego pokazu mody Gwiazdy dzieciom, który odbył się w niedzielę. Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo znanych i lubianych gwiazd. Wśród nich była m.in. Agnieszka Kaczorowska. Przed obiektywami fotoreporterów pozowała w kilku kreacjach.

Tancerka nie była jedyną znaną osobą, która wzięła udział w tym wydarzeniu. Na pokazie mody Gwiazdy dzieciom pojawili się także: Iwona Węgrowska, Karolina Pilarczyk, Monika Zamachowska, Edyta Herbuś, Karol Strasburger, Anna Powierza, Michalina Sosna, Eliza Gwiazda, Paulina Koziejowska.

Zdjęcia w galerii.


Anna Powierza — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Anna Powierza — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×