Szukaj

Cleo skasowała Wyszkoni, Chylińską i Dąbrowską. Ale to nie ona w czasie pandemii zarobi najwięcej na występach

Gwiazdy zarabiają w czasie pandemii

Gwiazdy zarabiają w czasie pandemii

Cleo, Agnieszka Chylińska, Ania Dąbrowska... Gwiazdy grają koncerty w dobie pandemii koronawirusa. Ile w ten sposób są w stanie zarobić? Kto zyska najwięcej?

Pandemia koronawirusa w Polsce pojawiła się na początku marca. Od tego momentu do odwołania wstrzymano organizację imprez masowych. Wielu artystów, a także osób pracujących przy przygotowaniach koncertów, z dnia na dzień pozostało bez źródła dochodu. Chociaż rząd zniósł wiele z obostrzeń, branża muzyczna i całe ekipy pracujące przy eventach nie mogą wrócić do pracy.

Artyści pod koniec czerwca postanowili zaprotestować. Ruszyli z akcją Otwieramy koncertyktóra ma pokazać, że w dobie pandemii można się bawić bezpiecznie.

Gwiazdy występują w dobie pandemii koronawirusa. Ile zarobi rekordzista?

Niektóre gwiazdy znalazły wyjście z tej trudnej sytuacji. Rozwiązaniem okazało się wynajęcie amfiteatrów, w których publiczność zasiada w wymaganych odstępach i zachowuje przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa. W ten oto sposób gwiazdy mogą grać i jednocześnie zarabiać. Jak donosi Super Express rekordzistką w liczbie występów jest Cleo. Nie ona zyska jednak najwięcej:

Cleo zagra aż 13 takich koncertów, po 35 tys. zł każdy. Pomysłowy okazał się zespół Lady Pank, który urządzą specjalną trasę 11 koncertów o nazwie Strach się bać, nawiązujący do pandemii. Za jeden występ zgarną aż 50 tysięcy złotych – czytamy.

Tabloid dodaje, że w amfiteatrach zaśpiewa też Ania Wyszkoni, która zagra cztery koncerty. Po trzy razy wystąpią zaś Agnieszka Chylińska i Ania Dąbrowska.

Warto dodać, że trwa także Wakacyjna Trasa Dwójki, podczas której występuje cała plejada gwiazd. Wśród nich są m.in. Edyta Górniak Zenek Martyniuk, którzy niedawno pojawili się na jednej scenie. Nie jest wykluczone, że to dopiero początek ich współpracy.

Zobacz: To był tylko wstęp. Zenek i Edyta szykują kolejne niespodzianki dla widzów TVP. Tabloid zdradził jakie


Cleo,

Cleo

Cleo - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Cleo - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Lady Pank – Top Of The Top 2018 Sopot Festival

Lady Pank – Top Of The Top 2018 Sopot Festival

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×