Gwiazdy zalały Instagram zdjęciami z Oscarów 2019! Wybraliśmy dla was najlepsze! [DUŻO ZDJĘĆ]

Oscary 2019 gwiazdy

Oscary 2019: Gwiazdy świętują na Instagramie

Oscary 2019 wręczone, gala zakończona, ale gwiazdy wciąż świętują. Social media zalały zdjęcia znanych i lubianych z najważniejszej gali w świecie show-biznesu. Jak wyglądały przygotowania i zabawa od kulis? Zdjęcia gwiazd z Oscarów 2019 na Instagramie. Zobaczcie sami!

Najważniejszy wieczór w światowym show-biznesie już za nami. Oscary 2019 zostały rozdane, gala oficjalnie się zakończyła, ale świętowanie w świecie znanych i lubianych dopiero się zaczyna. Social media zalała fala zdjęć, na których gwiazdy chwalą się przygotowaniami do Oscarów oraz kulisami gali i after party, na które się wybrały. To prawdziwa gratka dla fanów, którzy chcą się przekonać jak wygląda największa impreza show-biznesowa gdy znikają kamery!

Joanna Kulig, Borys Szyc, Ellie Goulding, Ashley Graham, Julia Roberts, Miley Cyrus, Lupita Nyongo, Michael B. Jordan, Agnieszka Kot, Lady Gaga, Mark Ronson, Charlize Theron, Alex Rodriguez, Jennifer Lopez, Emilia Clarke, Jason Mamoa, Priyanka Chopra, Billy Porter, Glenn Close czy Selma Blair.

Jak bawili się za kulisami? Zobaczcie zdjęcia!

Oscary 2019: Na after party Eltona Johna więcej gwiazd niż na czerwonym dywanie! Christina Ricci, Caitlyn Jenner, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Heidi Klum, Nicole Scherzinger

Największe gwiazdy Hollywood na after party Vanity Fair: Priyanka Chopra, Kendall Jenner, Sophie Turner, Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Charlize Theron, Renée Zellweger

Oscary 2019: Znamy zwycięzców! Sprawdź, kto wygrał w poszczególnych kategoriach

 


Julia Roberts - Oscary 2019Lupita Nyongo - Oscary 2019
Agnieszka Kot - Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×