Szukaj

Karolina Szostak pokazała swoje luksusy! Gwiazda Polsatu urządziła mieszkanie w męskim stylu. Jej garderoba robi wrażenie

Karolina Szostak dom, mieszkanie, zdjęcia

Dom Karoliny Szostak. Jak wygląda jej mieszkanie?

Dziennikarka sportowa, Karolina Szostak, pokazała swoje warszawskie mieszkanie Omenie Mensah w jej programie na Domo+ Domy gwiazd. Gwiazda Telewizji Polsat, nie miała najmniejszego problemu z tym, żeby okiem kamery “zaprosić” swoich fanów do domowego azylu.

Szostak swoje mieszkanie urządziła w stylowych kolorach odcieni czarni i szarości, złamanych klasyczną bielą. Dziennikarka zarówno kuchnię, jak i łazienkę zaprojektowała w męskim stylu, w kolorze czarni. Naszą uwagę zwróciła sypiania w odcieniu różu, która nieszablonowo, została połączona z salonem.

Karolina Szostak pokazała swoje zdjęcia, pamiątki m.in. piłkę nożną z podpisami polskiej reprezentacji, a nawet to, jak wygląda jej prywatna garderoba. W naszej galerii możecie poczuć się gośćmi dziennikarki i zwiedzić całe jej mieszkanie.

Trzeba przyznać, że gwiazda wykazuje się dużym poczuciem smaku i najnowszych trendów wnętrzarskich. Zobaczcie w galerii, jak mieszka Karolina Szostak.

Zobacz: Szczuplutka Karolina Szostak na otwarciu restauracji. Klasyka w najlepszym wydaniu. Co za styl!

Karolina Szostak i Omena Mesah

Karolina Szostak i Omena Mesah – dom gwiazdy

Jak wygląda dom Karoliny Szostak

Jak wygląda dom Karoliny Szostak

Sypialnia u Karoliny Szostak

Sypialnia u Karoliny Szostak

W jakich warunkach mieszka Karolina Szostak

W jakich warunkach mieszka Karolina Szostak

Apartament Karoliny Szostak

Apartament Karoliny Szostak

Karolina Szostak pokazała jak mieszka

Karolina Szostak pokazała jak mieszka


Czy lubisz oglądać domy gwiazd?

×