ExclusiveKarolina Pisarek oprowadziła nas po swoim apartamencie. Imponująca garderoba robi wrażenie, tak samo jak taras

Karolina Pisarek oprowadziła nas po swoim apartamencie. Imponująca garderoba robi wrażenie, tak samo jak taras

Mieszkanie Karoliny Pisarek
Mieszkanie Karoliny Pisarek
17.07.2020 07:40

Karolina Pisarek jest jedną z gwiazd Top Model, której po programie udało się zrobić oszałamiającą karierę. Pod swoje skrzydła wzięła ją Małgorzata Leitner, która wcześniej zajmowała się karierą między innymi Joanny Krupy.

Ta współpraca zaowocowała wieloma kontraktami, które pozwoliły na to, aby młoda gwiazda już teraz mogła kupić swoje pierwsze mieszkanie. Trzeba przyznać, że robi ono ogromne wrażenie. Luksusowe wnętrza zapierają dech w piersiach. Reporterce Jastrząb Post udało się odwiedzić Karolinę w jej nowym domu, a modelka chętnie oprowadziła ekipę po swoim lokum.

Karolina Pisarek opowiada o swoim apartamencie. Jak mieszka modelka?

Karolina Pisarek zaledwie miesiąc temu kupiła swój wymarzony apartament. Mieści się on w samym sercu Mokotowa. Loft jest dwupoziomowy, niezwykle przestronny, a roztaczający się z niego widok na centrum Warszawy przyprawia o szybsze bicie serca:

Bardzo mi zależało na tym, aby mieć dużo światła, stąd w ogóle loft. W momencie kiedy się przeprowadzałam znalazłam kartę moich marzeń, którą napisałam 4 lata temu i na tej liście znalazł się loft w Warszawie z pięknym widokiem na miasto. Moje marzenie się spełniło. Poszukiwania mieszkania trwały dość długo. Chciałam mieć coś wyjątkowego, loft z widokiem na panoramę miasta. Nie ma dużo takich mieszkań, to jest moja perełka. Przyznam szczerze, że kupiłam to mieszkanie po tym, jak zobaczyłam je tylko jeden jedyny raz. Na drugim piętrze znajduje się moja druga garderoba, bo mam dwie -  jedną na dole na buty, a drugą na górze na ubrania. Również znajduje się tam moja sypialnia z widokiem na panoramę Warszawy, oraz 86 metrowy taras z widokiem i ogródkiem. W ogródku mam miętę, poziomki, truskawki. Jest róża, sosna, bluszcz.

Czy Karolina sama urządzała apartament, czy korzystała z pomocy architekta?

To mieszkanie było urządzone przez architekta, ale ja wprowadziłam się do niego tak, jak było. Nie mam za dużo czasu i nerwów na to, aby układać, przekładać, projektować. Muszę mieć wszystko gotowe, bo wolę się skupić na mojej pracy. A jak mam w pracy dostawać telefony jakie płytki, które ściany to bym oszalała. Postanowiłam, że tak jak będzie, to będzie i jest przepięknie.

Czy Karolina ma w apartamencie swoje ulubione miejsce?

Wszędzie uwielbiam być. W momencie kiedy weszłam do tego mieszkania, poczułam, że to jest moja oaza spokoju, imperium więc tutaj się wszędzie dobrze czuję. Natomiast najczęściej przesiaduję w salonie. A jak jest piękna pogoda to taras. Ale ze względu na pracę, to najczęściej siedzę w mojej garderobie i przewracam ciuchami.

Jak się okazuje, Karolina mieszka na osiedlu w bardzo doborowym towarzystwie:

Słyszałam, że tutaj mieszka Ola Ciupa, Ania Wendzikowska i kilka innych osób. Mieszkali tutaj też Fit Loversi, teraz chyba się wyprowadzili. Jest to takie osiedle gdzie są miłe, rozpoznawalne twarze.

Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał, a przekonacie się, jak wygląda loft Karoliny:

  • Karolina Piasrek dom
  • Karolina Piasrek dom
  • Karolina Piasrek dom
  • Karolina Piasrek dom
  • Karolina Piasrek dom
  • Karolina Piasrek dom
  • Karolina Piasrek dom
  • Karolina Piasrek dom
[1/8] Karolina Piasrek dom
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także