Zosia Ślotała odsłania kulisy małżeństwa z Kamilem Haidem. Znaleźli przepis na idealny związek: „Samo się nie dzieje”

Zosia Ślotała, Kamil Haidar

Zosia Ślotała, Kamil Haidar

Zosia Ślotała od dwóch lat spełnia się jako żona biznesmena syryjskiego pochodzenia, Kamila Haidara. Czy para wzajemnie się wspiera?

Zosia Ślotała, to była modelka oraz najpopularniejsza w kraju stylistka i specjalistka od wizażu, która zdobyła popularność głośnym związkiem z aktorem Borysem Szycem. Obecnie Ślotała prowadzi markę odzieżową dla dzieci, a jej projekty ubrań i akcesoriów biją rekordy popularności wśród gwiazd polskiego show-biznesu.

W 2020 roku stylistka wyszła za mąż za polskiego biznesmena oraz muzyka – Kamila Haidara. Mężczyzna wraz z bratem Emilem wspólnie prowadzą firmę Petrodrom, a jego największą pasją jest muzyka. Obecnie jest członkiem zespołu metalowego Lion Shepherd, natomiast kiedyś występował w formacji Maquama. Biznesmen chętnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Polską Akcję Humanitarną.

Małżeństwo doczekało się dwojga dzieci: córki o imionach Rania Konstancja oraz syna Leonarda. Stylistka chętnie dzieli się swoim życiem rodzinnym, publikując zdjęcia na swoich profilach społecznościowych. Instagramowy profil gwiazdy śledzi już ponad 120 tysięcy obserwatorów.

Zosia Ślotała zdradziła swój sekret na udane małżeństwo

W rozmowie z naszą reporterką Zosia Ślotała odniosła się do swojego małżeństwa. Stylistka opowiedziała, jak wspiera ukochanego męża.

Jeżeli jesteś w stanie wspierać swojego partnera, żeby się rozwijał i był spełniony, a nie tylko był małżonkiem i małżonką, to jest najpiękniejsze, co może być. Ja się rozwijam w modzie i on mnie wspiera, tak jak ja wspieram Kamila, żeby rozwijał się w muzyce.

Jaki jest jej przepis na udane małżeństwo?

Dla każdego to jest coś innego. U nas to jest to, że jesteśmy czarno-białymi odwrotnościami, ale mamy wspólne zainteresowania, i że wracamy do domu każdego dnia i każdy ma sobie coś do opowiedzenia, i nie możemy się doczekać, żeby porozmawiać. Trzeba zawsze pamiętać, że małżeństwo samo się nie dzieje. To jest jednak praca, którą trzeba w nie włożyć.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Zosia Ślotała - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Zosia Ślotała - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała i Kamil Hajdar

Zosia Ślotała i Kamil Hajdar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×