Szukaj

Rozczulona Julia Wieniawa zachwycona zachowaniem Barona. “To dodawało mi otuchy” [WIDEO]

julia wieniawa

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron pojawili się na pokazie Dawida Wolińskiego. Muzyk Afromental przybył wspierać ukochaną, która debiutowała na wybiegu w roli modelki. Co na temat relacji z gitarzystą wyjawiła aktorka?

11 kwietnia w Warszawie odbyła się specjalna prezentacja nowej kolekcji Dawida Wolińskiego, połączona z imprezą popularnych lodów. Na wydarzeniu nie brakowało gwiazd z pierwszych stron gazet – pojawiły się między innymi Anna Mucha czy Małgorzata Socha. Największą sensację zrobiła jednak dużo młodsza gwiazda. Julia Wieniawa w swojej odważnej kreacji zrobiła prawdziwą furorę, ale nie to było najjaśniejszym punktem jej wieczoru. Gwiazda serialu Rodzinka.pl zadebiutowała na wybiegu, spełniając swoje wielkie marzenie. Aleksander Milwiw-Baron, nowy partner gwiazdy, pojawił się na wydarzeniu by okazać jej wsparcie. Co Julia sądzi o takim geście?

W rozmowie z Jastrząb  Post wyznała, że obecność muzyka bardzo jej pomogła:

Cieszyłam się, że mnie wspiera i to dodawało mi otuchy.

Baron nie jest stałym bywalcem na salonach – wręcz przeciwnie, raczej ich unika. Jak Julia tłumaczy jego nagłe “objawienie się” na tak wielkiej imprezie? Jej słodki komentarz nie pozostawia wątpliwości co do natury ich relacji:

Chęć zobaczenia mnie na wybiegu, wspierania mnie.

Nic dodać nic ująć. Z takim wsparciem nie mogło być inaczej, jak po prostu idealnie.;)

Zobacz: Julia Wieniawa pokochała głębokie dekolty! Tak odważnie jeszcze nie było!

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan cała na biało i seksowna Małgorzata Socha w czerni. Ich stylizacje były niemal identyczne!

Zobacz: Tłum gwiazd na pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego: Małgorzata Socha, Karolina Szostak, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Mucha, Joanna Przetakiewicz


Czy Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie?

×