Szukaj

Viki Gabor po premierze płyty tonie w gratulacjach. O wiadomości od Roxie nie chciała rozmawiać. Zdradziła powód

Viki Gabor o nowej płycie

Viki Gabor o nowej płycie

Viki Gabor o płycie Getaway. Młoda gwiazda nie posiada się z radości, o czym opowiedziała naszej reporterce. Przy okazji zdradziła, którą piosenkę z albumu lubi najbardziej i pochwaliła się gratulacjami od Roksany Węgiel. Co jej napisała w prywatnej wiadomości?

Viki Gabor ma zaledwie 13 lat, a już osiągnęła to, na co inne gwiazdy pracowały latami. Wygrana w Eurowizji Junior otworzyła przed nią drzwi do wielkiej kariery. Efektem jej współpracy z najlepszymi producentami w kraju i za granicą jest krążek Getaway, który promuje nagrodzony podwójną platyną singiel Superhero.

Viki Gabor o nowej płycie Getaway

Nastoletnia wokalistka nie ukrywa, że jest podekscytowana faktem wydania swojej debiutanckiej płyty. Viki jest dumna, że po kilku miesiącach intensywnej pracy w studiu, wreszcie mogła podzielić się ze słuchaczami swoim dziełem. Radości nie ma końca, o czym opowiedziała naszej reporterce.

Bardzo się cieszę, że ta płyta w końcu wyszła. Przed premierą nie mogłam się doczekać, teraz już w końcu jest, można ją zakupić. Nie spodziewałam się, że moim fanom będzie się tak bardzo podobać. Bardzo się cieszę, bardzo fajnie wszystko wyszło. Tak, jak miało wyjść, no i jest git.

Na płycie Viki znalazły się głównie piosenki po angielsku, choć oczywiście nie brakuje też utworów śpiewanych po polsku. W którym języku śpiewa się jej swobodniej i jaki utwór z Getaway jest jej ulubionym?

Jest mi łatwiej śpiewać po angielsku, ale lubię tak i tak. Lubię wszystkie utwory, ale taką piosenką, którą najlepiej lubię z płyty to jest Spotlight. Na początku jak słyszałam tę piosenkę, to nie byłam do niej w ogóle przekonana. Ale potem jak nagrałam ją w studiu i jej posłuchałam, to bardzo mi się zaczęła podobać i teraz jest moją ulubioną z całej płyty.

Tuż po premierze krążka Viki dostała wiadomość od Roksany Węgiel. Co dokładnie jej napisała? Ku naszemu zaskoczeniu finalistka The Voice Kids nie chciała tego zdradzić.

Roksana gratulowała mi płyty. Generalnie wszyscy gratulowali mi płyty, więc nie mogę się połapać w tych gratulacjach. Nie będę ujawniać, co dokładnie napisała, bo to bardzo prywatne.

Cała rozmowa poniżej.


Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×