Szukaj

Viki Gabor tydzień temu wygrała Eurowizję Junior. Dziś jest gwiazdą, ale co z jej edukacją? [WIDEO]

Viki Gabor 24 listopada wygrała Eurowizję Junior 2019. Po kilku dniach jej życie zmieniło się o 180 stopni. 12-latka o popularności, karierze, planach na przyszłość i edukacji opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.
Viki Gabor o Eurowizji i edukacji

Viki Gabor o Eurowizji i edukacji

Dokładnie tydzień temu Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019, zdobywając 278 punktów. 12-latka znana z drugiej edycji The Voice Kids okazała się najlepiej śpiewającym dzieckiem w Europie. Jej piosenka Superhero stała się mega przebojem, który nieustannie grają największe rozgłośnie radiowe.

Viki Gabor o popularności po Eurowizji Junior 2019

Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji w rozmowie z naszą reporterką wróciła wspomnieniami do chwili swojego triumfu. Jak dziś wspomina to, co kilka dni temu wydarzyło się w Gliwicach?

Jeszcze to przeżywam. Jeszcze nie miałam czasu, żeby to wszystko spłynęło ze mnie, te wszystkie emocje. Bardzo się cieszę, bo spełniło się moje marzenie, To tak naprawdę dzięki Polakom i wszystkim fanom, którzy pomogli mi wygrać. Jesteśmy tak naprawdę bohaterami – przyznała nastolatka.

Viki Gabor jest mocno zaskoczona nagłą popularnością i reakcjami odbiorców. W ciągu kilku wyrosła na naczelną gwiazdę show-biznesu i idolkę młodzieży:

Stałam się rozpoznawalna. Gdzie nie jadę, to wszyscy mówią: „O to, jest Viki Gabor”. To jest bardzo miłe jak się ma swoich fanów, którzy Cię wspierają. Nawet małe dzieci do mnie podchodzą. Jedna dziewczynka do mnie podeszła, przytulała się do mnie, uścisnęła mi dłoń i powiedziała, że „już nigdy nie umyje swoich rąk bo mnie uścisnęła”. To był miód dla mojego serca, bo ja jak miałam 7 lat to też bardzo inspirowałam się swoją idolką. Nie miałam szansy się z nią spotkać, bo to Ariana Grande. To jest super bo już w takim wieku mam swoich fanów.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Wielu fanów Eurowizji już teraz zachęca Viki do udziału w podstawowej wersji konkursu. Ze względu na limit wiekowy, Gabor mogłaby zawalczyć o kolejne zwycięstwo dla Polski dopiero gdy skończy 16 lat, czyli nie wcześniej niż w 2023 roku:

Nie wykluczam. Ale mam dopiero 12 lat, więc o tym nie myślę.

Viki Gabor o szkole i edukacji

A co z edukacją? Czy Viki Gabor chodzi do szkoły dziennej?

Stawiam na karierę i szkołę. Nie wykluczam szkoły, bo pomimo, że kariera jest dla mnie ważna, to edukacja też jest bardzo ważna.

Być może nastolatka pójdzie w ślady Roksany Węgiel, która po Eurowizji Junior zmuszona była do zmiany cyklu kształcenia na zaoczny.


Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor, Eurowizja Junior 2019

Viki Gabor, Eurowizja Junior 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×