Tylko u nas! Tak Edyta Górniak przygotowuje się do występu w Krakowie

Edyta Górniak na próbie w Krakowie

Edyta Górniak na próbie w Krakowie

Edyta Górniak w Krakowie na próbie przed występem sylwestrowym

Trwa wielkie odliczanie do rozpoczęcia nocy sylwestrowej. W tym roku największe imprezy odbędą się w trzech miastach: Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

Edyta Górniak jest niekwestionowaną gwiazdą sylwestra TVN-u. Jej udział w show był potwierdzony dopiero kilka dni temu i ta informacja okazała się wielką gratką dla fanów talentu wokalistki i osób, które mają zamiar spędzić tą wyjątkową noc na krakowskim rynku. Wcześniej o artystkę biły się wszystkie inne stacje.

Wczoraj informowaliśmy Was jaki gwiazda przygotowała repertuar. Wokalistka chce zadowolić wszystkich słuchaczy dlatego usłyszymy zarówno największe, stare przeboje, ale także najnowsze hity takie jak: Your High .

Zobacz: Tylko u Nas! Wiemy, co Edyta Górniak zaśpiewa na sylwestrze TVN 2015 w Krakowie

Edyta na południu Polski przebywa od wczoraj, a dziś z samego rana miała próby. Pojawienie się wokalistki przed wejściem do budynku wywołało ogromne poruszenie. Ona, w świetnym humorze i młodzieżowej stylizacji chętnie pozowała fotoreporterom i uśmiechała się do czekających na nią fanów. Gwiazda na tę okazję włożyła bluzę Crazy Eyes popularnej marki PLNY LALA

Takiej gwiazdy TVN na sylwestrze jeszcze nie miał. Jesteśmy przekonani, że jej występ przejdzie do historii.

Edyta Górniak zachwycona sceną w Krakowie

Edyta Górniak zachwycona sceną w Krakowie

Edyta Górniak zachwycona sceną w Krakowie

Edyta Górniak zachwycona sceną w Krakowie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×