Szukaj

Tomasz Karolak już jutro w Saturday Live Night Polska! Przed nagraniem dzwonił o porady do gwiazdy show

Tomasz Karolak o Saturday Night Live

Który z Panów poradzi sobie lepiej?

Już w sobotni wieczór kolejny odcinek Saturday Night Live. Słynne amerykańskie show w końcu trafiło do polskiej telewizji, każdy odcinek składa się z serii skeczy wykonywanych przez stałą obsadę plus jednego gościa, dotychczas byli to m.in Joanna Krupa, Piotr Adamczyk czy Michał Piróg. W najbliższą sobotę gościem SNL będzie Tomasz Karolak.

Aktor zdradził naszej reporterce, że przed udziałem w programie podpytywał o rady Piotra Adamczyka, który udział w SNL ma już za sobą:

Rozmawialiśmy na ten temat, to prawda, ale bardziej Piotrek opowiadał mi o swoich wrażeniach związanych z pewnym stresem. Jesteśmy w tym zawodzie od lat i myślę, że każdy ma swoją metodę pracy. Ja też mam swoją metodę pracy. Obejrzałem odcinek Piotrka, wiem z czym to się je i chyba dam z siebie wszystko, zobaczymy.

Czy Tomasz czuje lekką rywalizację z Piotrem? W końcu będą wykonywać tą samą rolę, więc porównania są nieuniknione:

Między nami nie ma żadnej rywalizacji, to bardziej chodzi o to, żeby się szybko przebrać do następnego skeczu no i nie wolno zapomnieć tekstu w trakcie. Trzeba się nauczyć bardzo dobrze tekstu i tyle. Natomiast mi się Piotrka prowadzenie bardzo podobało i ciekawa jestem jak mnie publiczność odbierze.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak w programie na żywo poradzi sobie Tomasz Karolak to koniecznie oglądajcie Saturday Night Live już w najbliższą sobotę o 21.oo w Showmax Polska.

W naturze nic nie ginie! Spektakularna metamorfoza Tomasza Karolaka zachwyca, ale jego kolega po fachu… Komuś się przytyło!

Tomasz Karolak idzie śladami swoich show-biznesowych koleżanek? Aktor stał się fanatykiem odchudzania!

Amerykański hit z polskim prowadzącym! Znamy gospodarza “Saturday Night Live”!


Tomasz Karolak - premiera filmu Narzeczony na niby

Tomasz Karolak - premiera filmu Narzeczony na niby

Tomasz Karolak - Listy do M. 3, premiera filmu

Tomasz Karolak - Listy do M. 3, premiera filmu

Saturday Night Live Polska, pierwszy odcinek

Saturday Night Live Polska, pierwszy odcinek

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×