TYLKO U NAS! Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej na scenie w teatrze! Mamy wideo z wyjątkowych zaręczyn

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej

To będą zaręczyny roku! Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Na sali pełnej gwiazd i fotoreporterów aktor poprosił wieloletnią partnerkę o rękę, przy czym najważniejsze pytanie padło dopiero za kulisami.

Zaraz po zakończeniu spektaklu Słownik ptaszków polskich Karolak przejął mikrofon i zaprosił na scenę ubraną w chabrową suknię i biżuterię Swarovski Kołakowską, która siedziała w pierwszym rzędzie. 38-letnia modelka nie kryła zaskoczenia i wzruszenia. O takim wyznaniu miłości marzy przecież każda kobieta, szczególnie z okazji 10-lecia związku.

Zobacz: Kołakowska o zaręczynach z Karolakiem: „Planował to od jakiegoś czasu”. To nie koniec dobrych wiadomości 🙂

Na miejscu był Jastrząb Post. Tylko u nas możecie zobaczyć nagranie wideo z zaręczyn Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej.

Pozwolę sobie na moment prywaty, mianowicie chcę podziękować najbliższej mi osobie, która przez ostatnie 6 lat stała za mną, z którą wspólnie wychowujemy dzieci i która dodaje mi siły, Violce Kołakowskiej. Violka, sto róż! I teraz oczywiście powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie są bardzo pretensjonalnie i nie bardzo halo, więc ja się jej oświadczę za kulisami

Czy Viola Kołakowska przyjęła oświadczyny Tomasza Karolaka? Według naszych informacji, gwiazda powiedziała „tak”. Od teraz pozostaje nam czekać na ślub, który według naszych ustaleń jeszcze nie jest zaplanowany.

To kolejne tak spektakularne wydarzenie w polskim show-biznesie. W ubiegłym roku na podobny gest zdecydował się Piotr Woźniak-Starak, który poprosił o rękę Agnieszkę Szulim na Balu TVN (zobacz).

Gratulujemy!

Zobacz: Tylko u nas! Tak wygląda pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej od Tomasza Karolaka!

Zdjęcie z zaręczyn Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Zdjęcie z zaręczyn Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Kiedy poznali się Viola Kołakowska i Tomasz Karolak?

Na ten moment czekaliśmy aż 10 lat. Dokładnie w 2006 roku Viola Kołakowska i Tomasz Karolak zostali parą. Od tego momentu ich związek wzbudzał mnóstwo emocji w show-biznesie. Wielokrotnie plotkowano o kryzysach i rzekomych rozstaniach. Zakochani nigdy tego nie komentowali prowadząc szczęśliwe życie. W 2007 roku na świat przyszła córka pary Lenka, a w 2013 roku syn Leon.

W rozmowie z Jastrząb Post w sierpniu 2015 roku, Tomasz Karolak przyznał, że coraz bardziej spełnia się jako ojciec i partner. Najwyraźniej był to kolejny krok w decyzji o zaręczynach.

Z dziećmi radzę sobie coraz lepiej. Lena jest już pannicą prawie 8-letnią, która ma zawsze swoje zdanie. Jest mieszaniną, i Violki i moją. Widzimy niewiarygodny talent plastyczny, pomagamy jej w rozwijaniu tej manualnej zdolności. Leon dopiero wchodzi w okres mówienia, komunikowania, ale widzę już, że to jest niezły charakterem. (…) Moje zdjęcia niekiedy pojawiają się w prasie kolorowej, ale to jest naturalna kolej rzeczy. Większość rzeczy była konfabulacją dziennikarską, większość to nie była prawda, ale ja to rozumiem, że to jest pewna część show-biznesu. Znamy przecież tzw. cichy pr osób z produkcji. Gorzej jak są przekraczane pewne granice, co się rzadziej zdarza, bo już polscy celebryci przyzwyczaili się do tego, że trzeba mieć się na baczności

Z kolei Viola Kołakowska przyznała nam, że każdą chwilę starają się spędzać razem:

Tomek jest aktywnym człowiekiem, teraz próbuje znaleźć więcej czasu dla dzieci, ale nie przeskoczy się niektórych rzeczy. Tyle ile może to spędza z nimi czas. Ale kiedy już jesteśmy razem to ten czas jest bardzo energetyczny i się dzieje

Teraz czas na ślub. Czy odbędzie się jeszcze w tym roku? Pozostaje nam czekać na kolejne plany pięknej pary.

Zobacz: Tylko u nas! Tomasz Karolak o Violi Kołakowskiej, dzieciach i skandalach

Viola Kołakowska z bukietem róż

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak zaręczyli się


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×