Szukaj

Sylwester Wilk zamieszkał z dziewczyną. Ich rodzina właśnie się powiększyła: „Kolejny krok w naszym związku”

Sylwester Wilk z partnerką

Sylwester Wilk z partnerką

Sylwester Wilk po Tańcu z gwiazdami znalazł nową miłość. O swojej partnerce opowiedział co nieco w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Para zdecydowała się na przełomowy dla ich związku krok.

Sylwester Wilk zyskał popularność dzięki udziałowi w Ninja Warrior Polska. Po nagraniach do programu sportowiec przeżył dramatyczną przygodę. Uległ wypadkowi motocyklowemu, który uwarunkował resztę jego życia. 24-latek stracił nogę. Dramatyczne w skutkach zdarzenie nie zniechęciło go do pracy nad sobą.

Wilk po powrocie do formy otrzymał propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami. W połowie emisji 11. edycji dobrowolnie zrezygnował z dalszego udziału, ale tylko na chwilę. Producenci złożyli mu propozycję powrotu po tym, jak z obsady wyeliminowano chorującego na COVID-19 Bogdana Kalusa. Chociaż nie dotarł do finału, udało mu się zyskać popularność, sympatię widzów i nową miłość.

Sylwester Wilk o nowej partnerce

Od kilku miesięcy Sylwester jest zakochany. Jego relacja układa się bardzo dobrze. Wspólnie ze swoją drugą połówką zdecydował się na adopcję psa. O szczegółach opowiedział reporterce Jastrząb Post:

Kto wie. Nie chcę zdradzać szczegółów. Mam różne plany związane z moim życiem prywatnym, zawodowym, sportowym. Coś sobie planuję na nowy rok. Na pewno nie planuję jeszcze dzieci, bo mamy trochę rzeczy do zrobienia, zanim te dzieci się pojawią. Na razie po tymczasowej próbie posiadania psa podjęliśmy decyzję, że bierzemy go na stałe, więc to jest kolejny krok w naszym związku, że kolejne zwierzątko po kocie się pojawi i będziemy jeszcze większą rodziną.

Rozmowę z Sylwestrem nagrywaliśmy tuż przed świętami. Jak je spędził?

My na święta jedziemy do rodziców Juli. Jedziemy dzień wcześniej, aby pomóc. Jeśli chodzi o nasz dom, ten który tworzymy, to wszystko jest przygotowane, zrobiliśmy świąteczne porządki i podzieliliśmy się obowiązkami. Zresztą ja jestem osobą odpowiedzialną za organizację pracy, więc jakoś w miarę naturalnie nam to przychodzi.

Trzymamy kciuki za Sylwestra i jego miłość.

 


Sylwester Wilk z partnerką

Sylwester Wilk z partnerką

Sylwester Wilk - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Sylwester Wilk - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Sylwester Wilk - post przed występem w TzG

Sylwester Wilk - post przed występem w TzG

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×