Szukaj

Roksana Węgiel nie chodzi do szkoły i trochę nad tym ubolewa. Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]

Roksana Węgiel – szkoła

Roksana Węgiel – szkoła

Roksana Węgiel o indywidualnym nauczaniu. Jak wyglądają jej lekcje? Czego jej brakuje na zajęciach? O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Roksana Węgiel z dnia na dzień wyrosła na czołową postać polskiej estrady. Śmiało może uważać się za najgorętszą gwiazdę młodego pokolenia. Każda jej piosenka z marszu staje się przebojem, a bilety na koncerty sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Popularność ma też swoje minusy. Roksana ma dopiero 15 lat, nie skończyła więc jeszcze szkoły podstawowej. Podobnie jak jej rówieśnicy, musi stawiać czoła zajęciom z matematyki, chemii, języka polskiego czy geografii. Żeby uzyskać wykształcenie średnie, Roxie musi zaliczyć ten sam materiał, co jej rówieśnicy. W tym celu chodzi na prywatne zajęcia eksternistyczne, które dostosowane są do trybu jej pracy.

Roksana Węgiel o szkole i trybie nauczania. Co ją męczy najbardziej?

O szczegółach indywidualnego trybu nauczania Roksana opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Gwiazda nie ukrywa, że na samodzielnych lekcjach brakuje jej najbardziej kolegów z klasy:

Nie umiałam wszystkiego pogodzić, jak chodziłam do normalnej klasy. Było trochę fajniej z klasą. Raźniej się zawsze uczyć w grupie, ale tak jest o wiele łatwiej. Wszystko muszę nadrobić. Mam więcej czasu na to, żeby nadrobić te rzeczy i program jest przystosowany do mojego grafiku.

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana pomimo bardzo młodego wieku intensywnie pracuje. Czy nie jest jeszcze zmęczona show-biznesem?

Koncerty to jest to, co kocham robić. Do tego przykładam największą uwagę i bardzo się cieszę, że mogę to robić. To jest najlepsze, co mnie spotkało w życiu. Nie obawiam się o swoją przyszłość. Robię swoje, nagrywam dalej piosenki. Będzie co ma być.

Kibicujecie Roksanie?


scena z: Roksana Węgiel, SK:, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, fot. Podlewski/AKPA

Roxie Węgiel – Kolędowanie z Polsatem 2019

Roxie Węgiel – Kolędowanie z Polsatem 2019

Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×