Polska gwiazda pokazała zdjęcie dzieci z wakacji. Podróżują cała rodziną po Europie…

Justyna Tomańska z rodziną podróżuje po Europie

Justyna Tomańska z rodziną podróżuje po Europie

Rodzinna podróż po Europie Justyny Tomańskiej. Zdjęcia

Justyna Tomańska razem z pięcioletnią córką Zosią i partnerem Mariuszem Totoszko połączyła pracę z wakacjami. Mama pięcioletniej Zosi  wyjechała w dwumiesięczną trasę po Europie. Założycielka www.najlepszedladzieci.com kilka miesięcy temu podpisała kontrakt z międzynarodową firmą podróżniczą (Justyna doskonale zna język angielski i hiszpański, wydała już trzy książki i mieszkała 14 lat poza Polską). Gwiazda jest autorką przewodnika podróżniczego związanego z polskimi atrakcjami turystycznymi skierowanymi do dzieci. Teraz czas na kolejne wyzwania.

Podczas lata 2016  rodzina sprawdza europejskie kempingi najlepsze dla dzieci. Para nagrywa materiały wideo w bardzo ciekawych lokalizacjach, takich jak Paryż, Wenecja, okolice jeziora Garda, Rovinj, czy aktualnie Toskania z zachwycającą Florencją. Justyna zbiera materiały do nowego projektu.

Zobacz: Justyna Tomańska z rodziną w Paryżu [Galeria]

Program Justyny będzie można zobaczyć pod koniec roku 2016. Do pary doleciała 11-letnia córka wokalisty z pierwszego małżeństwa, Julia Totoszko, sympatyczna uczestniczka programu Mali Giganci. Wszyscy w komplecie zwiedzają słoneczną Toskanię i cieszą się wspaniałą rodzinną atmosferą. Ponoć Justyna już podpisała kontrakt na realizację materiałów w 2017 w Azji.

Nie jesteśmy zaskoczeni,  że Justyna Tomańska nie chciała być już dłużej managerem grupy Volver, ponieważ sama doskonale dba o swoje interesy. Taka praca to przecież marzenie.

Justyna Tomańska z rodziną podróżuje po Europie

Justyna Tomańska z rodziną podróżuje po Europie

Justyna Tomańska z rodziną podróżuje po Europie

Justyna Tomańska pracuje i odpoczywa jednocześnie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×