ExclusiveJustyna Tomańska schudła 8 kilo w tydzień. Co je i ile teraz waży? Pokazała zdjęcia ze swojej lodówki [GALERIA]

Justyna Tomańska schudła 8 kilo w tydzień. Co je i ile teraz waży? Pokazała zdjęcia ze swojej lodówki [GALERIA]

Dieta Justyny Tomańskiej. Ile schudła Justyna Tomańska? Instagram
Dieta Justyny Tomańskiej. Ile schudła Justyna Tomańska? Instagram
Karol

11.08.2015 07:00, aktual.: 12.08.2015 23:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Partnerka Mariusza Totoszki, Justyna Tomańska w tydzień zgubiła aż 8 kilogramów! Jeszcze niedawno prezenterka mogła pochwalić się lekkimi krągłościami, a teraz? Nienaganna, sportowa sylwetka i waga 56 kilo. Jak udało się jej osiągnąć tak imponujący wynik w krótkim czasie? Zadzwoniliśmy z pytaniem po tym, jak zobaczyliśmy na Instagramie zdjęcia jej idealnie płaskiego brzucha zestawione z tymi sprzed metamorfozy.

Przeszłam na dietę, zdrowo się odżywiam i przy okazji namówiłam do tego cała rodzinę. Codziennie rano specjalna firma przywozi nam do domu posiłki. Bardzo je polubiliśmy - mówi nam Justyna.

Prezenterka korzysta też z całodobowej siłowni w stolicy i... zmienia garderobę. Czarna, dopasowana sukienka, w

której ostatnio pozowała podziałała na jej partnera Mariusza Totoszko :) Zachwycony, zamieścił nawet zdjęcie ukochanej na swoim profilu z dopiskiem:

Dzisiaj noc długa się zapowiada

I kto by pomyślał, że pudełkowa dieta czyni aż takie cuda. Zobaczcie w galerii, co je Justyna Tomańska. Zajrzeliśmy nawet do jej lodówki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także