Szukaj

Rafał Maślak już niedługo zostanie ojcem! Komentarz Marceliny Zawadzkiej może zaskakiwać. „Ja ci współczuję” [WIDEO]

Rafał Maślak dziecko

Rafał Maślak dziecko

Rafał Maślak szykuje się do roli ojca

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń szykują się do powitania na świecie swojego pierwszego dziecka. Czy zaczęli już przygotowywać wyprawkę i pokoik dla niemowlaka? W rozmowie z Jastrząb Post Rafał zdradził jak się czuje przed tym wielkim wyzwaniem. Jest gotowy?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń niebawem zostaną rodzicami. Swoje pierwsze dziecko powitają już za niespełna miesiąc. Jest to niezwykle gorący czas dla Rafała, bo aktualnie całe dnie trenuje do programu Dance, Dance, Dance, a mimo wszystko udaje mu się godzić domowe obowiązki z zawodowymi:

Tak naprawdę chyba nikt nie jest przygotowany na coś takiego. Pomalowałem już pokój ostatnio, chciałem to zrobić jak typowy tata- maluje, przygotowuje, wije gniazdko. Żona już naciska, już hormony się obudziły, żeby dla dziecka wszystko było gotowe. Ja nie wiem, skąd ja biorę tą energię. Całe dnie trenujemy, a ja w dwa wieczory pomalowałem pokój. Teraz przyjeżdża łóżeczko, będę skręcał łóżeczko no i tak powoli, powoli. DO mnie to nie dociera.

Marcelina Zawadzka, która jest w parze z Rafałem w programie Dance, Dance, Dance nie ukrywa, że bardzo przeżywa fakt, iż Rafał niebawem zostanie ojcem:

Ja bardzo przeżywam. A to jest stresujący taki moment. Ja ci współczuję, ale też bardzo się cieszę. Masz teraz tego nawał. Bo może być tak, że będziemy tańczyć i będzie nagranie naszego programu, to wtedy też jest termin porodu. Zatańczymy, nagramy i pojedzie.

Trzymamy kciuki za Rafała!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Rafał Maślak zostanie ojcem! W Wigilię ogłosił wspaniałą nowinę i pokazał piękne zdjęcie!

Przystojny Rafał Maślak w szczególny sposób świętuje swoje 30 urodziny! Ciężarna żona obdarowała go wyjątkowym prezentem!

Gwiazdy na pokazie mody: Kasia Zielińska, Dominika Gwit, Maja Hyży, Rafał Maślak, Katarzyna Burzyńska


scena z: Marcelina Zawadzka, Rafał Maślak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcelina Zawadzka, Rafał Maślak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcelina Zawadzka, Rafał Maślak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcelina Zawadzka, Rafał Maślak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Rafał Maślak- 10-lecie Polsat Cafe

Rafał Maślak- 10-lecie Polsat Cafe

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×