Piotr Kupicha ma wzięcie! Tylko nam zdradził ile razy zapraszano go już do „Tańca z Gwiazdami”! Dlaczego notorycznie odmawia? [WIDEO]

Piotr Kupicha o udziale w tańcu z gwiazdami

Piotr Kupicha o udziale w tańcu z gwiazdami

Piotr Kupicha o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”

Wydawać by się mogło, że propozycja wzięcia udziału w Tańcu z Gwiazdami to dla większości osób ze świata show-biznesu spełnienie marzeń. Jak się jednak okazuje są pośród gwiazd takie osoby, które miały takie propozycje składane już kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy  i konsekwentnie odmawiają. Jedną z takich osób jest lider zespołu FeelPiotr Kupicha:

Miałem propozycje występu składaną już kilkadziesiąt razy. Ja jestem dobrym tancerzem, ale na imprezie. Zresztą nawet lubię taniec. Ale to niekoniecznie trzeba być w programach, które nie są naturalnym środowiskiem. My jako Feel budowaliśmy lata to co mamy na chwilę obecną i chyba niekoniecznie w tym formacie czułbym się super.

Piątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami wzbudził wiele emocji. Na parkiecie oprócz gwiazd i tancerzy, pojawili się takze polscy artyści m.in Michał Szpak czy Ania Wyszkoni, którzy śpiewali na żywo podczas występów uczestników. Piotr również występował podczas tańca jednej z par i – jak się okazuje – przy okazji przypatrywał się poczynaniom gwiazd wirujących na parkiecie:

W programach muzycznych jak Bitwa na Głosy brałem udział bo to było moje naturalne środowisko, miałem pod sobą grupę ludzi, którą uczyłem śpiewać. Robie to na co dzień, więc nie jest to dla mnie temat tabu. To było dla mnie bardzo naturalne. A taniec, osoby, które podglądałem, te emocje, które są z nim związane, które są w osobach, które tutaj tańczą, to muszę przyznać, że duży poziom emocji i stres.

Chcielibyście zobaczyć Piotra w walcu albo… rumbie? 😉

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 8: Wielkie emocje w czwartym odcinku! Nikt nie spodziewał się, że to ONI odpadną tak szybko!

Zobacz: Opole 2017 – gwiazdy na festiwalu: Maryla Rodowicz, Cleo, Kasia Popowska, Dominika Gawęda

Zobacz: Gwiazdy na gali Miss Polski 2017: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz


Piotr Kupicha

Piotr Kupicha

Piotr Kupicha - Sylwester 2017 Polsat Katowice

Piotr Kupicha - Sylwester 2017 Polsat Katowic

Piotr Kupicha - Party urodziny, 10 lat (2017)

Piotr Kupicha - Party urodziny, 10 lat (2017)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×