Szukaj

TYLKO U NAS! Wiemy jaki program poprowadzi Piotr Kraśko! Tego zupełnie się nie spodziewaliście

Piotr Kraśko nowy program

Piotr Kraśko poprowadzi program „Wracajcie skąd przyszliście”

Informacja o tym, że Piotr Kraśko dostał nowy program trafiła do mediów zaledwie kilka dni temu, ale tylko Jastrząb Post udało się dowiedzieć na czym będzie polegał nowy projekt prowadzącego Dzień Dobry TVN. A stacja rzuciła mu nie lada zadanie! Jak się okazuje, Kraśko i sześciu Polaków wyruszą śladem… uchodźców. Na własnej skórze przekonają się jak wygląda życie tych, którzy musieli uciekać z własnego kraju.

Piotr Kraśko w towarzystwie szóstki Polaków wyruszy szlakiem migracyjnym. Udadzą się w drogę na Bliski Wschód. Przez Niemcy, Austrię, Węgry i Serbię dotrą do Grecji. I dalej w stronę Libanu, aż do Kurdystanu. Będzie to jedna z najtrudniejszych wypraw w ich życiu. Przez prawie miesiąc będą żyli jak uchodźcy i z uchodźcami. Pozbawieni portfeli, telefonów i paszportów, trafią do obozu dla uchodźców, znajdą się na łodzi z przemytnikami, będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda życie w miejscu, gdzie panuje destabilizacja.

W trakcie tej wyprawy poznają ludzi, którzy żyją w obcym państwie i budują swoje życie od zera. Usłyszą od nich wzruszające, a czasem mrożące krew w żyłach historie. Jak ta tułaczka wpłynie na poglądy bohaterów dotyczące migracji? Czy po tym co ich spotka, będą inaczej patrzyli na swoje życie?

Jak wam się podoba? Myślicie, że ma szansę na zostanie hitem tego sezonu?

Piotr Kraśko odejdzie z „Dzień Dobry TVN”?! Dostał zupełnie nowy projekt!

Zmysłowa Kasia z programu „Rolnik szuka żony” wzięła ślub! Adam Kraśko wyjawił cały sekret i pokazał śliczne fotki z wesela!

Gałkowo Masters 2018. Gwiazdy zadały szyku podczas polskiego Ascot! Renata Kaczoruk, Klaudia Halejcio, Karolina Ferenstein-Kraśko, Natalia Klimas, Piotr Kraśko, Anna Zejdler-Ibisz


Anna Zejdler-Ibisz, Piotr Kraśko - Gałkowo Masters 2018

Anna Zejdler-Ibisz, Piotr Kraśko - Gałkowo Masters 2018

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko – Powitanie Lata z Raffaello 2018

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko – Powitanie Lata z Raffaello 2018

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Krasko - Zawody CSIO w Sopocie

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Krasko - Zawody CSIO w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×