Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie pozuje w bikini i chwali się luksusowym życiem
Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie pozuje w bikini i chwali się luksusowym życiem

Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie...

Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową...

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją zagraniczne gwiazdy!
Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją zagraniczne gwiazdy!

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją...

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną!...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama
Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej...

Dziś czwartek, 24.05.2018

Paulina Sykut była już spakowana do wyjazdu na obóz Anny Lewandowskiej! Ale nie dotarła! Co się stało?Paulina Sykut zrezygnowała z obozu Anny Lewandowskiej. Jak schudła?

Paulina Sykut, która ma wręcz figurę na miarę modelki, zaskoczyła ostatnio internautów, gdy ogłosiła, że przeszła na dietę. Przez jakiś czas jej posiłki, które spożywała w ciągu dnia, nie przekraczały 600 kcal. Okazuje się, że drastyczna zmiana stylu odżywiania się gwiazdy nie wynikała z chęci schudnięcia przed nowym sezonem Tańca z gwiazdami, a była jedynie sposobem na oczyszczenie organizmu z toksyn:

To była chwilowa, oczyszczająca dieta, która trwała kilka dni. Wzmacniająca, oczyszczająca trwająca kilka dni, więc nie była ona specjalnie przed „Tańcem z Gwiazdami”. W niej nie chodzi o kalorie, ale o oczyszczanie, więc były to głównie warzywa. Nie byłam na diecie przez wzgląd na figurę, ale na dobrą kondycję jelit. Także spokojnie, nie bójcie się o mnie, ja się tak nie odżywiam. To była chwilowa, oczyszczająca dieta. Ja się niezwykle zmartwiłam, że można do tego stopnia pleść takie banialuki i przekręcać rzeczywistość,żeby wszyscy w koło się martwili.

Paulina w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że rozważała udział w obozie Ani Lewandowskiej! Była już nawet zapisana, jednak brak czasu nie pozwolił jej na to, aby mogła wyjechać:

Miałam chęci, nawet się zapisałam, ale nie miałam czasu. Bo to wcale nie jest tak, że jeżeli ktos jest szczupły i ma nienaganną figurę, to nie powinien ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Bo tak naprawdę na tym polega zdrowy tryb życia, dbanie o siebie i o swoje zdrowie. Na odżywianiu odpowiednim i na aktywności fizycznej. Mało kto tak do końca w dzisiejszych czasach to pojmuje, więc to jest zastanawiające. Odżywiania to nie tylko napychanie się czymkolwiek, ale to świadome jedzenie.

Cała rozmowa poniżej:

Paulina Sykut nie jest zadowolona ze swojej sylwetki? Przeszła na morderczą dietę i znika w oczach!

Cały internet zachwycony matką Roberta Lewandowskiego! Takiej kreacji pozazdrościłaby jej nawet Ania

Anna Lewandowska wysłała do swojego brata i jego ukochanej tajemniczą paczkę! Gdy ją otworzyli… „PRZENIGDY bym się nie spodziewał!”Komentarzy: 1


Gość | 8 lutego 2018, 22:31

Dziewczyna ma racje.Kazdy z nas kto robi sport musi od czasu Do czasu przejsc na kilka dni na diete oczyszczajaca dla dobra jelit.


Dodaj komentarz
×