Tym razem prezenterka pokazała w jakiej stylizacji najlepiej czuje się podczas spacerów z córką. Stawia na luz i prostotę, zakłada szare dresy, wygodne buty, ciepły szalik i czapkę oraz płaszczyk. Wygląda bardzo uroczo i dziewczęco. Gwieździe w takim ubraniu jest na pewno wygodnie i ciepło, nie musi się niczym przejmować. Paulina uwielbia takie stonowane, pastelowe kolory.
To pierwsze zdjęcie Pauliny po porodzie, na którym zaprezentowała całą sylwetkę. Skomentowała je nawet Anna Lewandowska. Ciężarna trenerka w opisie wstawiła taką oto emotikonkę:
Zareagowaliśmy dokładnie tak samo :)