Szukaj

Oburzona Paulina Krupińska krytykuje Internautów: “Jesteśmy tacy sztywni”. Poszło o Annę Lewandowską! [WIDEO]

Paulina Krupińska Anna Lewandowska

Paulina Krupińska o zdjęciu z Anną Lewandowską

Nie od dziś wiadomo, że Paulina Krupińska i Anna Lewandowska bardzo się polubiły. Obie są niezwykle zapracowane, a jednocześnie wspaniale godzą pracę z macierzyństwem i do tego pięknie wyglądają. Jakiś czas temu wybrały się razem na wycieczkę nad Morskie Oko. Paulina pochwaliła się zdjęciem z Anią, ale takich komentarzy się nie spodziewała:

Znowu wracamy do tego poczucia humoru i takiego przymrużenia oka, które jest trudne w naszej kulturze. My trochę nie umiemy czytać między wierszami i jesteśmy tacy sztywni. Ja oczywiście wrzuciłam zdjęcie z Anią, które podpisałam, że jesteśmy do siebie podobne. Naprawdę dostałam tego typu wiadomości duży z wcześniejszych naszych spotkań. Tutaj byłyśmy razem na wspólnym wypadzie i miałyśmy czapki, więc wydawało mi się, że to jest zdjęcie na którym naprawdę najbardziej podobnie do siebie wyglądamy i w formie żartu napisałam, że jesteśmy do siebie podobne.

Paulina nie może pogodzić się z tym, że część hejterów tak mocno zaatakowało Lewandowską:

Przyjęło się to nawet nie o tyle z krytyką, czy jesteśmy podobne czy nie, ale część hejterów, którzy wydaje mi się bezpośrednio dotykają Anię, nie powinno na tym moim Instagramie pisać, dlatego, że ja się nigdy z tym nie zaprzyjaźnię, nie zaakceptuję tego i trzeba to zwalczać. Ja już wiele razy pisałam, że nie jest ładne to, co jest ładne tylko to, co się komu podoba.

Trzeba przyznać, że taka przyjaciółka jak Paulina to skarb.

Piłkarze na zgrupowaniu przed ostatnim meczem. Wszyscy patrzyli tylko na bardzo modnego Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska rozpieszcza mamę w dniu urodzin! Przygotowała dla niej ekstra niespodziankę!

Tego jeszcze nie było! Seks grupowy w „Na Wspólnej”?!


Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?

×