Błagalne telefony Pauliny Chylewskiej do Karoliny Szostak. „Zdarzają się bardzo często”. Dziennikarka zdradziła nam treść rozmów

Paulina Chylewska, Karolina Szostak

Paulina Chylewska, Karolina Szostak

Paulina Chylewska po latach komentuje swój konflikt z Karoliną Szostak. Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie, które dla wielu może być zaskoczeniem. Poznajcie szczegóły.

Paulina Chylewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek sportowych. Na ekranie telewizyjnym zadebiutowała w 1996 roku jako prezenterka programów dla młodzieży, emitowanych w TVP. Przez siedem lat była również gospodynią śniadaniówki Kawa czy herbata?. W 2017 roku otrzymała propozycję nie do odrzucenia – wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami. Partnerował jej Jacek Jeschke, z którym odpadła w czwartym odcinku, zajmując 8. miejsce.

Gwiazda w tym samym roku zakończyła współpracę z publicznym nadawcą. Obecnie związana jest ze stacją Polsat, w której regularnie występuje w roli prezenterki sportowej.

Paulina Chylewska o konflikcie z Karoliną Szostak

O Paulinie było również głośno za sprawą jej relacji z Karoliną Szostak. Kiedy Chylewska przeszła do Polsatu stała się dla niej konkurencją:

Gdy Karolina dowiedziała się, że Paulina dostała swój cykl na głównej antenie Polsatu, nie było jej do śmiechu. Ona też miała swój program o żywieniu, ale tylko na stronie internetowej Polsatu Sport i na razie nie mówi się o jego kontynuacji. Zwyczajnie zaczęła zżerać ją zazdrość, bo widzi, że Paulina idzie w Polsacie jak burza – zdradził informator magazynu Gwiazdy.

Paulina Chylewska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o swojej relacji z Karoliną Szostak. Jak się dogadują?

Bardzo dobrze. Świetnie się dogadujemy. Prawie 5 lat za chwilę będzie, jak jestem w Polsacie, co zawsze mnie zadziwia, jak o tym myślę. Te wszystkie konflikty były rzeczą absolutnie wymyśloną, nic takiego nie istnieje. Bardzo dobrze nam się ze sobą pracuje więc super.

Dziennikarka sportowa dodała, że starają się nawzajem wspierać. Ratują się w kryzysowych sytuacjach:

Możemy na siebie liczyć. Takie telefony pt. „Karola, błagam, weźmiesz za mnie dyżur?”, albo „Paula nie mogę czegoś tam”, zdarzają się bardzo często i rzeczywiście tak jest.

Jesteście fanami Pauliny Chylewskiej?


Karolina Szostak, Paulina Chylewska | fot. AKPA

Karolina Szostak, Paulina Chylewska | fot. AKPA

Karolina Szostak, Paulina Chylewska | fot. AKPA

Karolina Szostak, Paulina Chylewska | fot. AKPA

Paulina Chylewska - Gala Mistrzów Sportu 2022

Paulina Chylewska - Gala Mistrzów Sportu 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×