W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła co kryje się za tą zaskakującą fotografią:
Nie mam problemu, żeby pokazywać się saute. Na co dzień też chodzę sate. Wiem, że widzowie czy państwo widzą mnie na ściance, to wtedy jestem umalowana, ale w życiu prywatnym na co dzień nie. Powiem tak szczerze - z wiekiem coraz mniej się maluję. Ja jestem wierna zasadzie, że jak mam ciemniejsze oko, to jaśniejsze usta i tego się trzymam, chociaż dziś obok mnie malowała się Agnieszka Kaczorowska, która miała bardzo delikatne oko i ciemne usta i mówię wow, bardzo mi się to spodobało - wyznała gwiazda.
A wy? Wolicie Karolinę w mocnym makijażu czy w wersji naturalnej?