Szukaj

Paula Tumala tyje na potęgę przez chorobę! Dowiedziała się o niej za późno

Paula Tumala choroba przytyła

Dlaczego Paula Tumala przytyła 10 kilo?

Seksowna Paula Tumala od dawna została okrzyknięta przez media plotkarskie boginią seksu. Każde jej pojawienie się na imprezach wzbudza ogromne zainteresowanie gości, a widok jej zmysłowych wdzięków doprowadza wszystkich fotoreporterów do obłędu. Ostatnio jednak na jednym z portali plotkarskich pojawiły się niepokojące informacje, sugerujące, że boska Paula tyje z prędkością światła, podobno ostatnio przybyło jej aż 10 kilogramów.

Choroba Pauli Tumali

Zwróciliśmy się zatem do Pauli, aby temat swojej wahającej się wagi wyjaśniła raz na zawsze. Prawda okazała się bardzo zaskakująca. Tylko nam Tumala wyjawiła długo skrywany sekret. Okazuje się, że seksowna Słowianka walczy z ciężką chorobą:

Dwa lata temu zauważyłam, że coś ze mną jest nie tak. Przestałam mieć tyle energii co zawsze, ciągle byłam senna, miałam okropne skoki nastrojów, a mój ulubiony sposób spędzania czasu to SEN!
Osoby które mnie znają, uważali, że jestem wulkanem energii i bywam nadpobudliwa, lecz zaledwie w ciągu kilku miesięcy znacznie przybieram na wadze, brakuje mi energii do życia, popadam w depresję, skarżę się na ciągłe zmęczenie..
Zbieg okoliczności ? Nie!
Choroba XXI wieku – niedoczynność tarczycy – HASHIMOTO – jest to choroba autoimmunologiczna, która ściśle wiąże się z układem odpornościowym.

Uwierzcie mi, że to jak wyglądam, to nie jest efekt mojego siedzenia w domu i obżerania się po nocach różnymi fastfoodami.
Kocham jeść i spać, ale muszę być czynna fizycznie. Biegam, jeżdżę na rolkach lub rowerem, chodzę dużo pieszo, ponieważ wystarczą 3-4 dni to choroba od razu daje się we znaki.. W moim organizmie zbiera się woda, a ja wręcz puchnę i wyglądam jakbym przytyła co najmniej kilka kilogramów – wyjawiła dla Jastrząb Post Paula.

Paula walczy dzielnie z chorobą, odwiedziła już wielu specjalistów, miała nadzieję, że właśnie u nich uzyska poradę jak żyć ze swoja przypadłością:

Odwiedziłam już wielu endokrynologów, którzy mówili mi ciągle to samo, na moje dolegliwości przepisywali mi coraz mocniejsze dawki tabletek i psychotropy na depresje. Wydałam mnóstwo pieniędzy na wizyty u lekarzy, badania i tabletki które, tak naprawdę niewiele mi pomogły.

W jakim zatem jest obecnie stanie Paula Tumala? Czy są jakieś poważne powody do niepokoju?

Stan zdrowia w jakim teraz się znajduję, zależy przede wszystkim ode mnie, bo albo prześpię dzień, tydzień, a nawet miesiąc albo postanawiam walczyć sama ze sobą.
Niestety nigdy nie trwa to dłużej niż kilka dni bo za chwile mój organizm potrzebuje odpoczynku. – wyjawiła Paula

Wiedzieliście, że piękna Paula boryka się z tak poważną i ciężką chorobą jaką jest Hashimoto?

Ociekająca seksowną czerwienią Paula Tumala nie miała sobie równych na pokazie Evy Minge. Sukienka to mały pikuś, zobaczcie na jej kozaki!

Paula Tumala uwiodła syna Michaela Jacksona! Paparazzi zrobili im dwuznaczne zdjęcia z ukrycia!

Paula Tumala o minusach związku z Marcinem Gortatem. To dlatego odeszła od niego Alicja Bachleda-Curuś?


Czy Paula Tumala jest sexy?

×