ExclusivePaula Tumala pokazała się w obłędnej sukni ślubnej. "Jeśli zmiany to tylko na lepsze"

Paula Tumala pokazała się w obłędnej sukni ślubnej. "Jeśli zmiany to tylko na lepsze"

Paula Tumala wzięła ślub?
Paula Tumala wzięła ślub?
Aneta Błaszczak
14.03.2023 14:20, aktualizacja: 14.03.2023 20:00

Paula Tumala zyskała popularność dekadę temu, występując z Cleo na Eurowizji w Kopenhadze. O jej ponętnych kształtach, które prezentowała ubijając masło, rozpisywały się media w całej Europie. Śliczna Słowianka doskonale wiedziała, jak zawładnąć sceną i wyobraźnią milionów widzów.

Paula Tumala – dzieci i partner

W kolejnych latach kariera Tumali ani trochę przygasła. Modelka wzięła udział w kilku kampaniach, wystąpiła w kolejnych teledyskach, a w cień usunęła się dopiero wtedy, gdy zaszła w ciążę. Jesienią 2019 roku ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt. W styczniu 2020 urodziła córeczki – Nadię i Anastazję.

Jestem mamą. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie, moje ciało do momentu, gdy zostałam mamą. Gdy zaszłam w ciążę moje ciało zmieniało się z dnia na dzień. Doszło do momentu, że urodziłam dziewczynki. Teraz mamy więcej czasu żeby wyjść. Więc zmiana garderoby, stylizacji stanowi problem – zwierzyła się krótko po porodzie reporterce Jastrząb Post.

Ojcem dziewczynek jest pochodzący z Łodzi aspirujący influencer Karol, z którym Paula rozstała się w trakcie pandemii koronawirusa. Zakończenie związku nie przebiegało w miłej atmosferze. Tumala publicznie zwróciła uwagę na brak zainteresowania dziećmi ze strony ojca.

Nawet sąd nie zmusi do miłości i opieki nad własnymi dziećmi – pisała w social mediach tuż przed Bożym Narodzeniem w 2021 roku.

Paula Tumala wzięła ślub?

Chociaż gwiazda klipów Donatana na czas wychowywania córeczek ograniczyła swoją aktywność zawodową, to co jakiś czas bierze udział w projektach, które są jej szczególnie bliskie. Ostatnio zaprezentowała się w sukni ślubnej. Paula wzięła udział w sesji, do której zapozowała w kreacji podkreślającej jej ponętne kształty. Możemy zobaczyć pięknie wyeksponowaną talię, biodra i biust.

Swój post Tumala opisała komentarzem, który sugeruje, że w jej życiu zaszły pewne zmiany.

Jeśli zmiany to tylko na lepsze… – napisała, a w hasztagach dodała takie frazy jak "ślub" czy "panna młoda".

W kolejnym poście dodała:

Marzenia się spełniają.

Czyżby Paula pobrała się w tajemnicy? Skontaktowaliśmy się z nią. Bardzo lakonicznie podsumowała ostatnią publikację. Potwierdziła jedynie, że w jej życiu uczuciowym zaszły zmiany:

Szczęście lubi ciszę – powiedziała Jastrząb Post.

Paula Tumala: nowy partner. Co wiadomo?

Co prawda komentarz 36-latki nie wskazuje jednoznacznie na zmianę stanu cywilnego, ale jak udało się nam ustalić, modelka jest obecnie w szczęśliwym związku:

W życiu uczuciowym Pauli spore zmiany. Jest zakochana, ale bardzo zależy jej, by utrzymać tę relację dla siebie. Po doświadczeniach z przeszłości nie chce mówić publicznie o swojej drugiej połówce – mówi nam bliska koleżanka Tumali.

Fani nie pozostali obojętni na widok Pauli Tumali w sukni ślubnej. Tak skomentowali jej najnowszą sesję:

  • Wyglądasz przepięknie.
  • OMG, cudna.
  • Ale boska suknia. Brałabym taką.

A wam jak się podoba suknia ślubna, która skradła serce modelki? Poniżej przypominamy występ Cleo na Eurowizji, którego gwiazdą jest Paula.

Paula Tumala eksponuje biust
Paula Tumala eksponuje biust
Paula Tumala eksponuje biust
Paula Tumala eksponuje biust
Paula Tumala w sukni ślubnej
Paula Tumala w sukni ślubnej
Paula Tumala w sukni ślubnej
Paula Tumala w sukni ślubnej
Paula Tumala – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
Paula Tumala – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
Paula Tumala
Paula Tumala
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także