Oliwia Bieniuk zdradziła, co zamierza robić w życiu. Ma dwa pomysły. Jeden z nich to ukłon w stronę mamy [WIDEO]

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk opowiedziała nam o tym, czym chce się zająć w dorosłym życiu. Aktualnie ma dwie propozycje. Jedna z nich z pewnością ucieszyłaby jej mamę.

Oliwia Bieniuk to córka Jarosława Bieniuka Anny Przybylskiej. Jeszcze kilka lat temu dopiero zaczynała swoją karierę i nieśmiało raczkowała w social mediach. Dziś jej konto dobiło do blisko 250 tysięcy followersów. Taki rozgłos przyniosło jej pojawienie się w show Polsatu Taniec z gwiazdami, z którego odpadła dopiero tuż przed wielkim finałem.

Młoda influencerka poważnie zastanawia się teraz nad tym, co robić w przyszłości. Wiele osób spekulowało, że pójdzie ona w ślady matki i zostanie aktorką. Czy rzeczywiście tak będzie? Oliwia drobiazgowo opowiedziała o tym reporterce Jastrząb Post.

Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady mamy?

19-letnia gwiazda wyznała, że aktualnie uczy się do egzaminów w szkole aktorskiej, ale nie ma pewności, czy uda się jej zdać. Ma też awaryjny plan.

Generalnie skupiam się na swoim rozwoju osobistym. Uczę się do egzaminów do szkoły aktorskiej. Zobaczymy, czy się w ogóle dostanę, bo egzaminy są bardzo trudne. Ale jak mi nie wyjdzie, to oczywiście mam plan B. Pójdę na inny kierunek studiów, ale nie będę mówiła jaki. Mam nadzieję, że talent odziedziczyłam.

Dodała, że raczej jest mało takich produkcji, w których by nie zagrała. Odmówiłaby tylko wystąpienia w kontrowersyjnych i niesmacznych rolach.

Chyba nie ma takich produkcji. Musiałaby być to jakaś niesmaczna, kontrowersyjna rola, to takiej bym się nie podjęła. Ale tak, to jestem raczej otwartą osobą. Najważniejsze jest doświadczenie.

Trzymamy kciuki za realizację marzeń.

Film o Annie Przybylskiej

W ostatnim czasie tata Oliwii, Jarosław, przekazał, że powstanie film o Annie Przybylskiej.

Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i mojej rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu… Dziękuję @michal_bandurski i @krystian_qcza za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi – napisał w mediach społecznościowych.

Niecierpliwie czekamy na tę produkcję.


Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Oliwia Bieniuk na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Komentarze

  • Matka pisze:

    Zycze Ci Oliwko wszystkiego dobrego i zebys sie dostala na wymarzone studia.Tylko pamietaj zebys nie wpadla w niewlasciwe sidla.

    • Gość pisze:

      Ania była by dumna z corki szkoda ze zmarli nie mogą wstac z grobu I choc jeden dzien z nami zostac porozmawiac etc….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×