Oliwia Bieniuk zaczęła opowiadać o nowym mieszkaniu i nagle przeszła do tematu związku. Tylko dla partnera jest gotowa na takie poświęcenie

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozkręca karierę aktorską. Opowiedziała reporterce Jastrząb Post o swoim pierwszym mieszkaniu i… poruszyła temat związku. Czy ma chłopaka? Co jest gotowa zrobić dla tego jedynego?

Oliwia Bieniuk nie spoczywa na laurach i wychodzi poza wirtualną rzeczywistość, gdzie od lat spełnia się jako influencerka. Po świetnym debiucie w show-biznesie, jakim był jej udział w Tańcu z gwiazdami, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Wielki debiut na szklanym ekranie lada moment, bo zobaczymy ją w kolejnym sezonie serialu Gliniarze, w którym – tak jak niegdyś jej mama w Złotopolskich – wcieli się w postać policjantki.

Wraz z rewolucją w życiu zawodowym Oliwia postanowiła opuścić rodzinne strony. Niedawno przeprowadziła się do Warszawy. W stolicy znalazła przytulne mieszkanie, o którym opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Przy okazji nawiązała do tematu związku. Czy jest singielką?

Oliwia Bieniuk o mieszkaniu w Warszawie i związku

Oliwia opowiedziała, jak jej się mieszka we własnych czterech kątach. Zdradziła, że ze względu na presję czasu nie przykładała większej uwagi do wystroju wnętrz. Zależało jej przede wszystkim, by było przytulnie:

Dobrze. Dopiero co się wprowadziłam, więc muszę się przyzwyczaić. Najbardziej podoba mi się moje łóżko. Mam świeżą pościel, bardzo wygodny materac. Mieszkanie mam tylko na 10 miesięcy. Później będziemy szukać czegoś większego albo innego. Pokój robiłam bardzo szybko i nie zastanawiałam się nad stylem. Ale wszystko jest na biało.

Dla partnera Bieniuk jest gotowa na wielką zmianę. Jeśli w stolicy znajdzie tego jedynego, mocno rozważy ewentualną przeprowadzkę na stałe:

Nie wiem, zobaczymy. Jak znajdę faceta, to może się przeprowadzę to Warszawy. Jestem singielką. Niezmiennie. Myślę, że teraz jest czas dla mnie i na razie nikogo nie wpuszczam, chociaż jestem otwarta.

Coś czujemy, że po tym wyznaniu córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej zostanie zasypana wiadomościami. Cała rozmowa poniżej.


Jarosław Bieniuk pokazał mieszkanie córki

Jarosław Bieniuk pokazał mieszkanie córki

Oliwia Bieniuk nagrała tatę

Oliwia Bieniuk nagrała tatę

Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×