Szukaj

Odeta Moro miesiąc przed porodem urządziła huczne baby shower! Tylko u nas zobaczycie cudne zdjęcia z imprezy! [ZDJĘCIA]

Odeta Moro i jej baby shower

Odeta Moro była żoną znanego dziennikarza – Michała Figurskiego. Aktualnie małżonkowie są po rozwodach, ułożyli sobie życie od nowa, choć kontakt utrzymują nadal, bowiem maja 14-letnią córkę Sonię.  Odeta od ponad roku spotyka się z Konradem Komornickim, znanym z wcześniejszego romansu z Anną Popek.  

Jak już dawno pisaliśmy Odeta Moro i Konrad Komornicki spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które na świat powinno przyjść już w sierpniu. Wiadomo, że Odeta urodzi synka, którego  planuje nazwać Lew.

Na początku z pewnością będę w 100 proc. oddana dziecku. Potem chciałabym szybko wrócić do pracy. Choroba byłego męża uświadomiła mi, że chcę mieć dużą rodzinę. W związku z tym nie wykluczam kolejnej ciąży.- wyjawiła Odeta w wywiadzie

Zanim jednak pojawią się kolejne upragnione ciąże, Odeta na miesiąc przed swoim drugim porodem zorganizowała dla przyjaciółek baby shower. Wśród kolorów dominował błękit, zatem to tylko potwierdza, że na świat niebawem przyjdzie chłopiec!

 

Ciężarna Odeta Moro w szale zakupów. Wyszła ze sklepu obładowana torbami, ale to jej ciążowe krągłości były na pierwszym planie!

Pokój syna Odety Moro gotowy! Gwiazda pokazała jak go urządziła. Jest przepięknie!

 

Ciężarna Odeta Moro skarży się na wielkość swoich piersi: „Stałam się posiadaczką FF”. Pokazała zdjęcie!


Lubisz Odetę Moro?

×