Szukaj

Natalia Siwiec nie cieszy się z nadchodzących świąt? Powód jest dość nietypowy. “Ubolewam nad tym” [WIDEO]

Natalia Siwiec święta

Natalia Siwiec narzeka na brak niespodzianek

Natalia Siwiec to modelka, która ma bardzo dużo pracy i non stop pojawiają się przed nią nowe wyzwania i projekty. Jednak wie, jak ważne jest także pomaganie i pojawiła się na charytatywnej imprezie dla dzieci z Domów Dziecka. Ponieważ święta już za niespełna dwa tygodnie, postanowiliśmy zapytać Natalii o prezent, który wywołał u niej największe zaskoczenie:

Nie pamiętam jakiegoś takiego, który sprawił mi zaskoczenie. U nas bardzo ciężko jest się zaskoczyć. W sumie już teoretycznie wszystko mamy, to bardzo ciężko wymyślić coś, co zaskoczy. Ja słucham i wiem, czego on pragnie i po prostu mu to kupuje. Ja nie potrafię za bardzo robić prezentów, nie potrafię być kreatywna. Ubolewam nad tym, bo chciałabym mieć taką cechę, niestety moja siostra zabrała ją w całości od moich rodziców i mi nie zostało nic. Ja jestem taka bardzo pospolita w tych swoich prezentach.

Jak sama przyznała, na tym etapie bardzo ciężko ją zaskoczyć:

Ciężko mnie zaskoczyć. Tym bardziej, że już jestem na takim etapie, że prezenty mnie przestały cieszyć. Wiem, jaki prezent mnie zaskoczył. mama zrobiła mi album w którym zeskanowała i wydrukowała moje zdjęcia do momentu, kiedy byłam nastolatką. I to był super prezent, który mnie naprawdę zaskoczył. A reszta to po prostu kolejna rzecz, coś, co nie zaskakuję. Oczywiście jestem wdzięczna, że ktoś włożył chociaż taki trud, że to znalazł dla mnie, ale to absolutnie nie jest nic wow.

A Wy pamiętacie prezent, który najbardziej utkwił Wam w pamięci?

Plejada gwiazd na Mikołajkach u Kuby Wesołowskiego: Natalia Siwiec, Bogna Sworowska, Joanna Jabłczyńska, Kasia Szklarczyk, Mateusz Banasiuk

Seksowne nogi Natalii Siwiec w skórzanej mini główną atrakcją świątecznej imprezy. Jaka ona szczuplutka!

Natalia Siwiec już nie jest seksbombą! Jej kobiece kształty to teraz sama skóra i kości! Co się dzieje?


Natalia Siwiec w blond włosach – hit czy kit?

×