Brat Małgorzaty Rozenek o dalszej karierze po „You Can Dance”: „Chciałbym pracować w show-biznesie”. Dostał już jakieś oferty?

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski

Co dalej z karierą Mishy Kosztrzewskiego? Brat Małgorzaty Rozenek zdradził nam, jakie ma plany na przyszłość. Czy chciałby nadal pracować w show-biznesie?

Misha Kostrzewski niespodziewanie dołączył do grona gwiazd polskiego show-biznesu, zasiadając w gronie jurorów You Can Dance. Brat Małgorzaty Rozenek jest zawodowym tancerzem, który swój talent rozwijał w Moskwie i Paryżu. We Francji osiedlił się na stałe. Na co dzień mieszka w Nicei, ale na czas kręcenia show TVP, przeprowadził się do Warszawy.

Bez wątpienia Kostrzewski był jednym z największym zaskoczeń jesiennej ramówki. Dał się poznać jako profesjonalny, konkretny i sympatyczny juror, który szybko nawiązywał kontakt z uczestnikami. Co dalej z jego karierą? Jakie ma plany na kolejny sezon?

Misha Kostrzewski o dalszej karierze

Misha w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, czy po You Can Dance zobaczymy go w innym programie. Póki co telefon tancerza milczy, ale nie ukrywa, że jest gotowy, by ponownie podjąć się wyzwania rzuconego przez producentów:

Na razie nie. Nie miałem żadnych kontaktów. Byliśmy dużo w studio, dużo jeździliśmy. Jeżeli chodzi o bycie jurorem, to jeszcze nie miałem żadnych propozycji. Może się pojawią. Byłoby fajnie.

Czy Misha chciałby kontynuować swoją przygodę z show-biznesem?

Chciałbym. Ten świat show-biznesu jest zupełnie inny od świata tańca. Są rzeczy, które mi się podobają mniej. Ale są też rzeczy wspólne i to są emocje. Ja nie chcę się nudzić. Nie chcę robić rzeczy, które są nudne. I tutaj jeśli chodzi o świat show-biznesu jest bardzo dużo pracy. Widać to na przykładzie mojej siostry, która wkłada bardzo dużo pracy w to. co robi. Chciałbym pracować w show-biznesie, bo bym się czegoś nowego uczył.

Myślicie, że zrobi karierę na miarę swojej siostry?


Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Karolina Olszewska,Misha Kostrzewski, Klaudia Antos, Agustin Egurrola - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Karolina Olszewska,Misha Kostrzewski, Klaudia Antos, Agustin Egurrola - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Misha Kostrzewski z partnerką

Misha Kostrzewski z partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×