Marlena z „Big Brothera” dla dzieci i partnera rzuciła wielką karierę. Dzisiaj żałuje swojej decyzji?

Marelna Klimczym o odejściu z Big Brothera

Marlena Klimczyk, była jedną z uczestniczek programu Big Brother, która zdecydowała się na dobrowolne odejście z show. Decyzja ta kosztowała ją wiele nerwów i łez. Czy gdyby mogła cofnąć czas, postąpiłaby inaczej?

Marlena Klimczyk była jedną z bardziej lubianych uczestniczek reaktywowanego programu Big Brother. Piękna brunetka podjęła trudną decyzję o odejściu głównie ze względu na ogromną tęsknotę za swoimi dziećmi. Marlena samotnie wychowuje trójkę swoich pociech. To postanowienie nie było dla niej łatwe i przyprawiło ją o ogromny stres.

Marlena Klimczyk o swoim odejściu z Big Brother: czy żałuje swojej decyzji?

Marlena odeszła z programu głównie ze względów prywatnych. Jej życie tuż przed wejściem do programu dodatkowo się skomplikowało. Życie samotnej matki nie należy do łatwych, a ogromna tęsknota codziennie się pogłębiała. Pomimo tego, że uczestniczka programu szybko zyskała sobie sympatie widzów, oraz pozostałych uczestników, to zdecydowała się pewnej nocy opuścić dom Wielkiego Brata. O tym, jak ocenia swoje odejście z perspektywy czasu, opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Marlena Klimczyk o swojej decyzji dotyczącej opuszczenia domu Wielkiego Brata. Czy dziś postąpiłaby inaczej?

Czy żałuję, to by było za dużo powiedziane. Na pewno dziś byłabym bardziej sobą. Jednak to jest takie miejsce, gdzie nie nie od samego początku można być sobą. Każdy próbuje mieć różne zachowania, które nie do końca są naturalne. Myślę, że gdybym mogła cofnąć czas na pewno poprowadziłabym to wszystko inaczej, zostałabym i walczyła do końca.

Jakie były prawdziwe powody jej decyzji?

Było bardzo dużo moich prywatnych spraw, które wystąpiły zaraz przed moim wejściem do domu Wielkiego Brata. Gdyby nie fakt, że troszkę mi się życie prywatne pokruszyło przed wejściem do domu, to pewnie nie opuściłabym programu. Tęsknota za dziećmi była tutaj górą, ale to nie był jedyny powód. Też moje sprawy prywatne związane z moim poprzednim partnerem. Miałam nadzieję na coś, co się wydarzyło. Nie należy poświęcać swoich marzeń i planów dla kogoś, bo nie do końca jest to docenione. Trzeba walczyć o siebie i nie poświęcać siebie dla kogoś.

Czy Waszym zdaniem Marlena podjęła słuszną decyzję, opuszczając program?


Marlena Klimczyk – finał Big Brother 2

Marlena Klimczyk – finał Big Brother 2

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Justyna Żak i Marlena Klimczyk z Łukaszem Darłakiem

Justyna Żak i Marlena Klimczyk z Łukaszem Darłakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×