Szukaj

Margaret rozpływa się nad Mariną! Tak pięknie o jej twórczości dawno nikt nie mówił [WIDEO]

Margaret, Marina piosenki

Margaret, Marina piosenki

Marina od lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Chociaż jest piękna, zdolna i wydała świetną płytę, dotychczas nie przekonała do swojej twórczości rozgłośni radiowych, które grałyby jej przeboje. Co o tym sądzi Margaret? O to zapytała nasza reporterka.

Marina Łuczenko-Szczęsna konsekwentnie idzie obraną przez siebie ścieżką zawodową. Gwiazda jakiś czas temu wydała swoją płytę On My Way, która pomimo dobrych recenzji nie odniosła większego sprzedażowego sukcesu. Piosenki Mariny rzadko są grane przez rozgłośnie radiowe. Artystka ostatnio zrobiła sobie również przerwę od koncertów – jako młoda mama, w pełni poświęca się wychowywaniu syna Liama.

O ocenę twórczości Mariny poprosiliśmy Margaret, która lada dzień wyda swoją trzecią solową płytę, ale pierwszą z piosenkami po polsku. Jej ostatni singiel Gaja Hornby został zakwalifikowanymi przez iTunes jako „muzyka alternatywna” – czyli zupełnie inaczej niż jej poprzednie popowe utwory:

Marina jest wspaniałą artystką i robi swoją muzę i z tą muzą trafia do swoich słuchaczy. Także to nie jest tak, że to do nikogo nie trafia i jej się nie udaje. Myślę, że jej się bardzo udaje.

Która z płyt Mariny najbardziej przypadła Margaret do gustu?

Lubię jej muzykę. Najbardziej pierwszą płytę, która się nazywa Heartbeat. Pierwsza, jeszcze dawno temu, kilka lat temu to była. Taka dubstepowa.

Czyje piosenki wolicie? Mariny czy Margaret?

Zobacz: Beyoncé wydała nową płytę z 40 piosenkami bez zapowiedzi! Tak się przechodzi do historii!

Zobacz: “Dawaj w długą” – Kayah nową piosenką świętuje 20-lecie wspólnej płyty z Bregoviciem! Wielki powrót do korzeni! [WIDEO]

Zobacz: Roksana Węgiel z piosenką “Lay Low” chce podbić zagranicę! Słodka Roxie w nowym teledysku wygląda jak drapieżna Lady Gaga! [WIDEO]


Margaret – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Margaret – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Margaret – Całe szczęście, premiera filmu

Margaret – Całe szczęście, premiera filmu

Marina – Maciej Zień 2019

Marina – Maciej Zień 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×