Małgorzata Rozenek poprowadzi reality-show o gejach? Dawno nie widzieliśmy jej tak podekscytowanej [WIDEO]

Małgorzata Rozenek poprowadzi program o gejach?

Małgorzata Rozenek poprowadzi program o gejach?

Małgorzata Rozenek została prowadzącą program Kawaler do wzięcia z udziałem gejów? Zobacz, co nam zdradziła.

TVN szykuje dla swoich widzów prawdziwą bombę, jakiej w polskiej telewizji jeszcze nie było. Stacja postanowiła zrealizować reality show Kawaler do wzięcia z udziałem homoseksualistów. W rodzimej edycji popularnego za granicą formatu udział wezmą tylko i wyłączenie geje, którzy będą walczyć o względy głównego bohatera.

Format jeszcze nie wszedł na antenę, ba, nawet nie padł pierwszy klaps na planie, a już wywołał ferment w mediach. O żadnym programie nie mówiło się tyle, co o gejowskiej wersji słynnego widowiska. Wiadomo już, że będzie ono kręcone w Meksyku, prawdopodobnie w Tulum, do którego właśnie wyleciała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek poprowadzi program dla gejów?

Internauci coraz częściej spekulują, że to właśnie ona poprowadzi nowy program TVN. W końcu idealnie wpisuje się w koncepcję show. Ma spore doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach, widzowie ją kochają, a do tego jest uwielbiana przez środowisko LGBT. Gwiazda aktywnie wspiera homoseksualistów i walczy o ich prawa. Co roku zachwala Paradę Równości, a w jej otoczeniu nie brakuje osób o odmiennej orientacji. Ciężko byłoby o lepszy wybór gospodarza „tęczowego” Kawalera do wzięcia.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Rozenek, czy poprowadzi program z udziałem gejów. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo cieszy się, że taki projekt startuje:

Ja uważam, że to jest świetny pomysł. Od dawna bardzo aktywnie wspieram ruch LGBT w Polsce. Uważam, że Kampania Przeciwko Homofobii jest bardzo potrzebna, szczególnie teraz ostatnio. O ile w idealnym świecie fajnie by było, gdybyśmy się nie dzielili na to, którzy są hetero i na tych, którzy hetero nie są, ale jesteśmy teraz na takim etapie, że trzeba głośno określać, że wspieramy środowiska LGBT i ja wspieram bardzo. I gdybym mogła poprowadzić taki program, to zgłosiłabym się pierwsza i bardzo chętnie bym to zrobiła, bo uważam, że to mogłoby być niesamowite wyzwanie i przeżycie.

Czy zaproponowano jej poprowadzenie Kawalera do wzięcia w wersji LGBT?

Często jest tak, że ja nie mogę nawet rozmawiać o wielu propozycjach, które padają, bo nie wszystkie dochodzą do skutku w oczywisty sposób.

Małgorzata jest bardzo ciekawa jeszcze jednego programu – tym razem realizowanego przez TTV, To tylko kilka dni:

Program, o którym teraz jest dyskusja w mediach – To tylko kilka dni. Program, którego założenie zostało skrytykowane. Program, w którym osoby znane wcielają się w role opiekunów osób, które wymagają albo specjalnej troski, albo specjalnego traktowania. Osób, które mają różne stadia inwalidztwa i to jest ciekawy projekt, na który czekam. Żałuję, że nie mogłam wziąć w nim udziału. Również ze względu na zawodowe zobowiązania, które już wcześniej miałam. Ale to może być ciekawe.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek o LGBT

Małgorzata Rozenek o LGBT

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję "Mrs. Drama"

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×